MAGAZİN

Boşanmak üzere olan Damla Ersubaşı'na bir şok daha

Boşanmak üzere olan Damla Ersubaşı'na bir şok daha

Sihirli Annem dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı özel hayatında zor günler geçiriyor. Eşi Mustafa Can Keser'den boşanmaya hazırlanan oyuncu Damla Ersubaşı'nın iş hayatı da pek yolunda gitmiyor.

Sihirli Annem dizisiyle tanınan Damla Ersubaşı eşi Mustafa Can Keser'den şiddet görmüş ve boşanmaya karar vermişti. Mustafa Can Keser'den boşanmaya hazırlanan oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Ersubaşı, jüri koltuğunda oturacağı yeni TV programının Covid-19 vakalarının artması nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Snob Magazin'in haberine göre; tek başına alışverişe çıkan güzel oyuncu, renkli spor giyim tarzıyla da meraklı bakışları üzerine topladı.

DAMLA ERSUBAŞI

Yeni bir televizyon programında jüri koltuğunda oturacak olan Ersubaşı, "Pandemi süreci ve şu son dönemde vaka sayılarının artmasından dolayı programın başlaması ileri bir tarihe ertelendi" açıklamasına bulundu.

PARMAĞINDAKİ TEK TAŞ YÜZÜK DİKKAT ÇEKTİ

Eşiyle boşanma aşamasında olan güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi. Ayrıca Damla Ersubaşı'nın parmağındaki tek taş yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
çok mu aradın bu yakışıklı yı
Para para para
BOŞANMAK ÜZEREYDİİİİİ E ARTIK KABAK TADI VERDİ....
1 kez aldatan daha sonra da aldatır artık dikiş tutmaz ağzına dolanan boşanma ilerde gerçekleşir para için evlenirse olacağı budur
Geri Dön