SPOR

Bursaspor'da Ali Ay hakkında son sözü üyeler söyleyecek

Ali Ay hakkında Disiplin Kurulu’nca 17 Ekim 2019 tarihinde verilen üyelikten kesin ihraca yönelik karar; Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından kabul edildi. Karar, eski başkan Ali Ay’a gönderildi. Bu gelişme, ilk yapılacak olan genel kurulun görüşüne sunulmak üzere gündeme alındı.

Bursaspor'da Ali Ay hakkında son sözü üyeler söyleyecek

Bursa 16. Noteri aracılığıyla Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Subaşı ve Kulüp Genel Müdürü Nihal Ferik imzalı Ali Ay’a gönderilen kararda; "Kulübümüz disiplin kurulunun 17.10.2019 tarih ve 43 sayılı kararıyla tüzüğümüzün 43.maddesinin 3.fıkrasının f ve h bendine aykırı eylemlerinizin tespiti sebebiyle üyelikten kesin ihracınıza karar verilmiştir. İş bu karar, yine tüzüğümüzün 42.maddesi gereği yönetim kurulumuz tarafından da 20.11.2019 tarih ve 127 sayılı kararıyla da kabul edilmiştir. İlk yapılacak olan genel kurulun görüşlerine sunulmak üzere gündeme alınacaktır" denildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ihraç etmekle olmaz. kulube verdiği zarar da karşılanmalı..
Kulü plerde yönetici olanlar yaptıkları borcun en az % 51 ni ödemeliler.Neden mi çünkü insiyatifi doğru kullanmadıkları,basiretli yönetim göstermedikleri için. NASIL Kİ BİR İŞADAMI BASİRETİ NEDENİ İLE CEZA GÖRÜYORSA AYNEN YÖNETİCİDE BU CEZAYI ÇEKMELİDİR.Öyle reklam yapıp,parsayı toplayıp gitmek olmaz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler