SPOR

Bursaspor'da eski başkan Ali Ay kulüpten ihraç ediliyor

Bursaspor'da eski başkan Ali Ay'ın kulübü maddi ve manevi zarara uğrattığı gerekçesiyle kulüpten ihraç edilmesi için çalışma başlatıldı. Mesut Mestan başkanlığındaki yönetim kurulunun da ihraç talebine olumlu baktığı öğrenildi.

Bursaspor'da eski başkan Ali Ay kulüpten ihraç ediliyor

Bursaspor Kulübü'nde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul'da Mesut Mestan başkanlığa gelirken, genel kurul üyeleri eski başkan Ali Ay'ın ise kulüpten ihracını talep etmişti.

Bursaspor Kulübü Disiplin Kurulu, bu talebi incelemeye aldı. Kurul, kulübü maddi ve manevi zarara uğrattığı gerekçesiyle Ali Ay'ın kulüpten ihraç edilmesi yönünde rapor hazırladı.

Mesut Mestan başkanlığındaki yönetim kurulunun da bu talebe sıcak baktığı öğrenildi. İlk olağan toplantısında konuyu değerlendirecek olan Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun Ali Ay'ın kulüpten ihraç edilmesi yönünde karar alması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sadece ihraçla kalmasın. Yedikleri paraları ve klüp zararları da alınmalı...
götürdüğü paralarda alınmalı...
Ali AY basını takip ettiğim kadar siyasilerle beraber BURSASPORU SOYUP-SOĞANA ÇEVİRİYOR.Yetmiyor birde BURSASPOR için imara açılan arazilere çöküyor.Kısaca AKP-ALİ AY BURSASPORU GÜZEL SÖĞÜŞLEMİŞLER.AMMA SADECE SÖĞÜŞ DEYİL BİRDE LİGDEN DÜŞÜRÜP İTİBARINI BEŞ PARALIK ETMİŞLER.EEE İHRAÇ DEĞİL,MAMELEKİNE EL KOYDURSALA R BURSASPORLULAR HAKLI.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler