SPOR

CANLI

Cami çıkışı Topuz-Trabzonsporlu kavgası (Video)

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya'da bulunan Fenerbahçeli futbolcular, bugün Cuma namazını kılmak üzere Bad Vöslau camiisine gitti. Sarı-lacivertli futbolcular, namaz bitişinde kendileri ile hatıra fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı.

Cami çıkışı Topuz-Trabzonsporlu kavgası (Video)

Bu arada Trabzonspor taraftarı olan 19 yaşındaki bir genç, "Bırakın bu şikecileri" dedi. Takım otobüsüne binmek üzere olan Mehmet Topuz, Trabzonsporlu taraftara tokat attı. Olayın büyümemesi için cami cemaati, yöneticiler ve Fenerbahçeli futbolcular, büyük gayret sarfetti.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

"ALLAH'IN EVİNDE MÜNAFIKLIK ÇIKARMAYA UTANMIYOR MUSUN?" Cami imamının ise Trabzonsporlu taraftarı, "Allah'ın evinde münafıklık çıkarmaya utanmıyor musun? İbadet etmeye gelmiş insanlara bu suçlamayı sen ne hakla yaparsın" sözleriyle eleştirmesi, cami cemaati tarafından alkışlandı.

İşte o anlar

topuz-kavga-play.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 444 yorum
İmam da şikeci çıktı:))))Allah fenevlileri de imamı da ıslah etsin.
imam bak seni söylerim sümelann şifresindeki imama seni gerisini sen düşün..:)) memmed efendi sendaha alışamadınmı şikeci yakıştırmasına oysaki başkanınız bile alıştı bak konuşursam şöyle olur böyle olur diyordu konuşamıyor işte.içi balon tehtid bunlar kendi bile kabullendi konuşacak bişey yokki şike ortada..
ibadet ortamında böyle suçlayamaz allah bile günahları affederken senin gibi insanlara noluyor
yamyamlığınızı heryerde belli ediceksiniz
Biz şike yaptıysak siz hicmi yapmıyorsunuz oğlum bak git olayını hatırlayın onlar olmasa spor denen bir şey olmazdı tamam uzun lafın kısası herkes haddini bilecek
kupacı sadri verii 6s ye verii 6s ye fitbolcileri lazuşaklarıda bize patlai.
size yatan anadolu takımlarını unutunuz mu hamsiler.şike şike şampiyon olucağız.burak ı niye kaptırdınız ezil cinconlulara hepiniz aynısınız hepinizin bir bedeli var.hamsiler bu sene küme kalmamaya oynayacaksınız sizi ne aysel neds sadri şeneiniz kurtaracak
ORTADAKİ ŞİKE NEREDE ?
İstilanın izlerini atamadınız bir türlü. Milli maçta Gürcistan a bağırırsınız. Müslümanlık da ibadet yerine saygı gösterilir.
şike varsa bile bundan mehmet topuz'a ne.imamın söyledikleri çok doğru.
senıde tokatlamak gerekıyor anlasılan
keyiften 6,3 sene hapis vermediler adama varki verildi ne inkar edicek
İMAMda fenerli anlaşıldı :))) onlarda iman olsa şike yapmaz emek çalmazlar söylesene bunlarıda imam efendii....
ne salak adamsın sen ya
imamda fenerli,atatürk de fenerli,tüm dünya fenerli sen çatla emi....
normal bir haber. neden olsa kahramanları türk. türktende camiide bu beklenir.
sende iman olsa zaten burada münafıklık yapmazsın. münafıklar sizin gibi ibadethaneleri kullanıyorlar artık. her yerde tokadı yiyorsunuz ama hala akıllanmıyorsunuz.
ya sizin gönüllerdeki şikeli maçlarınız nasıl olacak. avrupadan bir gözlemci fenerin antep bursa bjk gs karabük maçlarını izlese aynı kişi birde ts nin aynı maçlarını izlese ozaman şike yapan takım bordo mavili olanlar açıkça şike var maçlarında der. çünkü sizin güle oynaya kazandığınız maçlarda fener bir yerlerini yırttı. sakın bana zorlandığınızı felan sölemeyin. geçen sene emenike hem sizin maçta hemde bizim maçta oynamadı.. bu sene burak yılmaza ne diyeceniz gs maçından önce gs lilerle görüntülendi. emenikeye gelince şike buraka gelince masumane. siddirin ordan.
la bu imam ibrahim akının cinci hocası olmasın?:)))
emek hırsızı senin gibi konuşanlar olaylardan sonra senin gibiler konuşur altan altan aldığınız ödülleri ulusaya sorun ib.....
imam ne güzel münafıklık dersi vermiş...işine gelmiyor demi münafık
anlaşıldı bu sene likler cok zefkli gececek bakalım yıldırım demir ören ve onun saktekar kurulları ne yapacak aynı zamanda o kanunları değiştirenler :))
Sen nesin acaba? İnsan olun be insan tuttuğunuz orucun hakkını verin..!!
Takım
O
Av
P
Geri Dön