Can Yaman'dan Kıvanç Tatlıtuğ göndermesi! 'Benim dizilerim çok izleniyor'

Geçtiğimiz günlerde İspanya ziyareti sırasında hayranlarının yoğun ilgisine maruz kalmasıyla gündeme gelen Can Yaman Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili "Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç Bey’in dizileri İspanya’ya satılmıyorsa yapacak bir şey yok" dedi.

İspanya ziyareti hakkında bilgi veren Can Yaman, “İspanya rüya gibi geçti. Yeni yeni hazmediyorum. Siz de az çok sosyal medyadan görmüşsünüzdür. Göründüğünden çok daha fazlası var. Pek fazla gezme fırsatım olmadı. Cuma günü yayınlanacak bir programa katıldım. En delicesi İtalya'ydı. İtalyanca bildiğimden doyalı olduğunu zannediyorum. İspanya, İtalya’yı 3’e 4’e katladı” dedi.

Havalimanı’ndan İspanyol polisler tarafından apar topar götürülen Yaman, o anların hatırlatılması üzerine, “Suçlu gibi göründük. İtalya’da İtalyanca anlaşabildiğimiz için onları ikna edebiliyordum. İspanyolca bilmediğim için hep aralara başkaları girdi. Biraz da yapı olarak İspanyol polisler, İtalyanlardan sert çıktılar. 'Kamu düzeni açısından sizi bir an önce çıkarmak istiyoruz' dediler. Öyle olunca bir yaka paça çıkarma durumu söz konusu oldu” diye konuştu.

2543926_1dfdd65a77f7081c63a431d255d7573f_640x640

'BENİM DIŞIMDA GELİŞEN BİR OLAY'

Can Yaman, İspanya’daki 2 bin kişilik karşılamanın kurgu olduğu ve bir kişinin kalabalığı organize ettiği iddialarına şöyle yanıt verdi:

“O arkadaş ekipte çalışan bir muhabir. Oradaki programın muhabiri. İsmi Sergıo (Sergıo Silva). Onunla röportaj yaptım. Muhabir de benim fanım gibi bir şey. Orada insanları coşturmak istemiş. Niye coşturmak istemiş onu bilmiyorum. Benim dışımda gelişen bir olay. Benim dizilerim Yunanistan, İtalya, İspanya gibi ülkelere satıldığı için orada bana karşı büyük ilgi var. Kalabalıklar nasıl organize olmuş onu bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla fan sayfaları üzerinden örgütleniyorlar. Biz oraya Media Set’in daveti üzerine gittik. Bunun kurgu olduğunu söyleyenler oraya mail atıp bunu araştırabilir.”

'KIVANÇ BEY'İN DİZİSİ SATILDI MI?'

Yaman, kendisiyle aynı saatlerde Kıvanç Tatlıtuğ’un da İspanya’da olduğunun hatırlatılıp bu kadar ilgiyi görmemesinin söylenmesi üzerine, “Ne yapalım arkadaşlar. Yapacak bir şey yok. Benim dizilerim İspanya’ya satıldı. Kıvanç Bey’in satıldı mı bir araştırmak lazım. Benim dizilerim orada çok izleniyor. Başka bir oyuncunun dizileri izlenmiyor ise orada ünlü olması mümkün değil zaten” ifadelerini kullandı.

Capture

İspanya gezisi sırasında Oscar ödüllü İspanyol oyuncu oyuncu Javier Bardem ile bir araya gelen Yaman, görüşmenin detayları hakkında bilgi verdi.

Yaman, “Javier orada telif hakları konusunda bir derneğin başkanı. Benim dizimin orada yayınlanması halinde teliften hak alabileceğim. Javier de bu derneğin daha gelişmesi hakkında çalışmalar yapıyor. Benimle tanışmak istemiş. Kendisiyle bunlar hakkında görüşmeler yaptık” dedi. (Uçankuş-Habertürk)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Sen kim Kıvanç kim bay kibir
kendini KIVANÇLA ATMA BENCE HİÇ OLMAZ BENCE ADAM TÜRKİYE YAKIŞIKLISI SEN NERDE O NERDEEE
Allah ım aklımı yicem kıvanç kim sen kim yaa kıvançın giydiği çorap olamassın sen daha dün türedin hiçbir vasıfında yok iki dizide oynamakla dünya starı olunmaz kardeşim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler