Can Yaman İtalyan modelle kaçamak yapmış!

Erkenci Kuş'un oyuncusu Can Yaman kaslı pozlarından sonra şimdi de bir modelle kaçamak yaptığı iddiasıyla gündeme geldi. İtalyan model Anna Signore Yaman ile ilgili yaptığı açıklama ile gündeme geldi!

Can Yaman İtalyan modelle kaçamak yapmış!

Final yapan ‘Erkenci Kuş’un yıldızları Can Yaman ve Demet Özdemir’in, İstanbul Havalimanı otobüsünde bir yolcu tarafından çekilip sosyal medyaya servis edilen fotoğrafı magazin gündemine bomba gibi düştü.

İki yıldır aşk yaşadıkları tartışılan çiftin gizlice çıktıkları tatilden döndükleri iddia edildi. Ancak ikili, fotoğrafın bir yıl öncesine ait olduğunu, ‘Erken Kuş’un İstanbul dışındaki çekimlerinden dönerken gizlice çekildiğini açıkladı.

922175_0

Can Yaman’a ait bir diğer iddia da; Napoli’de, bir modelle kaçamak yaptığı iddiasıydı. İtalyan model bir dergiye şu açıklamayı yaptı:

922175_2

“Tatilde tanıştık, harika vakit geçirdik. Can beni İstanbul’a davet etti. Onu sosyal medyada da araştırdım. Demet Özdemir ile sevgili olduğu bilgisi var. Can’a sordum. Sevgili olmadıklarını söyledi.” (Medyafaresi)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Gençken bu dünyada işiniz iş. Sanki hiç ölmeyeceksiniz ve o vucut size emanet verilmemiş gibi yaşıyorsunuz. 50 veya 100 sene sonra tozunuz bile kalmayacak bu dünya fani. Mezarlıklarda senden daha civan ve yanındakinden daha güzel niceleri çürüdü gitti...
@kemal_koyar kıskanma adamı çalış senin de olsun öteki dünyaymış gidip geldiniz sanki
@vito_karleone_2018 eğer öteki dünyaya gidilip gelinseydi mesele kalmaz herkes kolayca inanırdı. hem öteki dünya öyle tarifeli seferlerle gidilip gelinen bir turistik merkez değil. önemli olan, öteki dünyaya gitmeden oranın varlığına aklını kullanarak inanabilmek hatta idrak edebilmek. bunun için akıl ve kalp birlikteliği lazım. senin gibilerde akıl ve kalp birlikteliği maalesef yok ! bu dünyadaki adaletsizliklerin hesabının sorulacağı bir yer olmalı, öyle değil mi ? sadece adaletsizlik değil, insanoğlunun kendisine teslim edilen bu dünyada neler yaptığının hesabını vereceği bir yer olmalı !
naaptınız ki
iyi .... demekki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler