SPOR

CANLI

Caner Erkin: Vura vura devam edeceğiz

Caner Erkin: Vura vura devam edeceğiz

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Erzurumspor maçı sonrası konuştu. İşte Caner Erkin'in açıklamaları...

Fenerbahçe'nin sol bek oyuncusu Caner Erkin, Erzurumspor'u deplasmanda 3-0 yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Caner Erkin yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Futbol dışında söylenecek çok şey var. Ben ve arkadaşlarım konuşursa ceza alırız. Sezon başından beri yayıncı kuruluş tarafından Fenerbahçe camiası üzerine oynanan oyunlar var. Saçma şeyler yapılıyor. Artık bunlar bardağı taşırdı. Bizim önümüzü kimse kesemez. Fenerbahçe büyük camiadır. Şampiyonlukla bunu herkese göstereceğiz." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe takım otobüsünde, FB TV mikrofonuna da kısa bir açıklama yapan Caner Erkin "Her türlü devam edeceğiz böyle. Vura vura devam edeceğiz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ağlaya ağlaya kaybedeceksiniz bekleyin hele hakemler desteğini çeksinlerde
boş insan.
@soylemezsem_olmaz_1930 destek mi :D hakemler mi :D Allah sizden sorsun utanmaz herifler. Hakemlere de farklı renklere de vura vura devam edeceğiz, sen de öyle kenarda oturup ağlayıp zırlayacaksın.
@soylemezsem_olmaz_1930 Bir EzikBahçeli'nin hayalleri: Hep bu Galatasaray yaf!bide Trabzonspor,ne çektiysek bunlardan çektik.Kabuslar görüyorum uykumda,Galatasaray karabasan gibi çöküyor.Geçmişte Volkan ve ve Emre Abiler de"Biz Şampiyon olucaz,görceksiniz bak!biz olacaz...."diye demeçler çok verdiler,ama bunların sembolü,güle güle aldılar o şampiyonluk kupasını.Biz irretiden stadımızı yaktık,ışıklarını kapattık,6-0 bile yendik bir bitmediler! Bir 8Taşlı'nın hayalleri: Olan!hep birbirine düşerlerdi,aradan sıyrılıp ben alırdım kupayı.Nerden çıktı bu Fatih Terimli Galatasaray...
@hasan_1986_ovvdi Sen çok dolusun sanki
Şampiyon Fener en büyük Fener alkışlayın ulan .....cinconlular
Helal sana aslan parçası...
Takım
O
Av
P
Geri Dön