Canlı yayında ilişkiye girmişlerdi! Yeni gelişme...

İngiltere'de 5'inci sezonu yayınlanan reality şov programı Live Island (Aşk Adası), tüm dünyada 'canlı yayında ilişki' haberiyle gündeme gelmişti.

Canlı yayında ilişkiye girmişlerdi! Yeni gelişme...

Sunuculuğunu Caroline Flack’in üstlendiği ve ITV2’de yayınlanan yarışmanın konsepti ise şöyle:

Çekimleri İspanya’nın Mallorca Adası’nda bir villada gerçekleştirilen yarışmada, çiftler, katılımcılar villaya girdikten kısa bir süre sonra belirleniyor. Tüm kadın yarışmacılar eve girdikten sonra, erkeklerden eşleşmek için bir kadını seçmeleri isteniyor.

Geçen hafta yarışmacılardan Tommy Fury ile Molly-Mae-Hague’ın cinsel ilişkiye girdiği iddiası, İngiliz gazetelerinin gündemine bomba gibi düşmüştü. Daily Mail, 20 yaşındaki boksör Fury ile 19 yaşındaki Hague’ın yatak görüntülerini yayınlamıştı.

yarisma_16_9_1561364351

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA!

Programın yarattığı sansasyonun ardından yapımcı şirket içinden bir kaynak, The Sun’a yaptığı açıklamada, ikilinin tam olarak cinsel ilişkiye girmediğini fakat çarşafın altında seviştiğini söylemişti.

YANKI UYANDIRAN AÇIKLAMA

Love Island’ın dünkü bölümünde ise yarışmacılardan Maura Higgins’in Anton Danyluk hakkındaki itiraf büyük yankı uyandırdı.

İzleyiciler, 28 yaşındaki Higgins’in canlı yayında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.

İngiliz The Express gazetesinin haberine göre; Higgins, 24 yaşındaki Anton Danyluk’a “Anton biz villada olmasaydık da zaten sevişirdik” deyince izleyiciler büyük şaşkınlık yaşadı.

Bir izleyici, Twitter’dan şu itirafta bulundu: “Maura normal değil, arkadaşlar. Anton’a yaptığı yorum karşısında kelimenin tam manasıyla ağzımdakini püskürttüm.”

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise Higgins konuşması sırasında Anton’un kahvaltı etmesine atıfla “Yemek zavallı Anton’un boğazında kalacaktı” yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Kim ne sıfatla kime tepki göstermiş bir halt anlamadım. Yani "erkeğe erişme" amaçlı bir yarışma düzenleyip ne sonuç bekliyorlardı ? Hayır gerçekten merak ediyorum. İtiraz ettikleri ne ?
ıtiraz ettikleri şey içeri girilmesi! format gereği kapıda beklemen gerekiyor içeri girmek yasak ;)
Çok bilinçli yürütülen bir çalışma bu. Aile ve nikahlı ilişkileri yok etmek, gayri meşru ilişkiyi yaygınlaştırmak ve meşruiyet kazandırmak için yürütülen organize ve bilinçli bir operasyon. Adım adım başarıya ulaşıyorlar kanaatindeyim. Zira sabah kuşaklarındaki yasak ilişki skandalları bunun ispatı adeta. Her toplumu yavaş yavaş zehirliyorlar. Dikkat!
NAKLEN ADAM ÖLDÜRMEKTEN DAHA İYİDİR....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler