SPOR

Casillas tanınmaz halde..!

Real Madrid kalecisi Iker Casillas, kendi adını taşıyan vakfa yardım amacıyla düzenlenen gösteri maçında görenleri hayrete düşürdü. Bir yiyeceğe alerjik tepki veren Casillas'ın yüzü tanınmayacak haldeydi...

Casillas tanınmaz halde..!

Iker Casillas, kendi adını taşıyan vakfa yardım amacıyla, ünlü futbolcular ve sanatçı dostlarıyla birlikte sahaya çıktı. Ancak Casillas'ı görenler gözlerine inanamadı. Yüzü şişen başarılı kaleciyi tanımak hiç de kolay değildi.

[

CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Casillas maç sonrası basının karşısına çıktı ve vücudunun bir yiyeceğe alerjik tepki verdiğini söyledi. Başarılı kaleci, kendisini ti'ye almaktan da çekinmedi. Herkesin yüzüne tuhaf şekilde bakmasına alışmaya çalıştığını ifade eden casillas; "Bana garip şekilde bakanlara, Rocky Balboa ile boks maçına çıktığımı söylüyorum" diye konuştu.

Casillas, "Bir gün yeniden İngiltere'ye döneceğim" diyen Teknik Direktör Jose Mourinho'nun kulüpteki geleceğini de değerlendirdi. Portekizli teknik adamın, hedeflediği başarıları elde etmeden kulüpten ayrılmayacağını belirten Casillas; "Mourinho'nun her sözünü bu kadar büyütmemeliyiz. Kendisini 2 yıl daha kulüple sözleşmesi bulunuyor. Bu süre içinde kesinlikle takımın başında kalacaktır" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
napalım sımdı yanı cokmu lazımdı bılmemız
adam casillasım diye yemiş milleti :D
alerjik olsa en fazla 1 saatte gecer dayak yediği belli ztn
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler