MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cennet Mahallesi’nin Şipşak Rıza’sı olarak adı duyulan Levent Tülek bakın şimdi nasıl biri oldu! Değişimiyle diziyi izleyenleri şoke etti!

Bir dönemin unutulmaz dizilerinden olan Cennet Mahallesi dizisinde Şipşak Rıza karakterini canlandıran Levent Tülek, seneler sonraki haliyle görenleri şaşırttı. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan Tülek'in değişimini görenler ünlü ismi tanımakta zorlandı.

Cennet Mahallesi’nin Şipşak Rıza’sı olarak adı duyulan Levent Tülek bakın şimdi nasıl biri oldu! Değişimiyle diziyi izleyenleri şoke etti!

2000'li yılların başında ekranlara gelen ve yayınlandığı dönem herkesi ekran başına kilitleyen Cennet Mahallesi dizisi, Zeki Alasya, Melek Baykal, Alişan, Özkan Uğur, Çağla Şikel ve Müjdat Gezen gibi isimlerle çokça sevilmişti. Dönem dönem tekrarlarıyla yeniden yayınlanan dizide Şipşak Rıza karakterini canlandıran Levent Tülek, oyunculuk performansıyla oldukça dikkat çekmişti.

CENNET MAHALLESİ'NİN ŞİPŞAK RIZA'SININ SON HALİ ŞAŞIRTTI!

Hem hikayesi ve karakterleriyle sevilen dizinin Rıza'sı Levent Tülek, dizide kurnazlıkları ve sahtekarlıklarıyla ünlüydü.

levent-tulek_2624

28 Ağustos 1964 doğumlu olan 57 yaşındaki isim; Yılan Hikâyesi, Dudullu Postası ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi pek çok dizide rol almıştı.

sipsak22

Tülek, seneler içinde bambaşka biri oldu. 2015 senesinde sinema oyuncusu Pelinsu Pir ile hayatını birleştiren Tülek'in son halini görenler ünlü ismi tanıyamadı.

sipsak33

İşte Cennet Mahallesi'nin Şipşak Rıza'sı Levent Tülek'in son hali...

levent-tulek11

levent11

levent22

levent33

levent44

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (01.08.2022)

Kadın ve erkek parfümler

Karaca & Emsan & Karaca Home ürünleri

Under Armour kadın ve erkek ürünler

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Elektrikli küçük ev ve mutfak aletleri

Dolaşım ve gevşeme için Renpho bacak masaj aleti

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler