MAGAZİN

Ceren Yılmaz ağlayarak isyan etti! 'Erkekler tarafından tacize uğramak istemiyorum'

Güzel oyuncu Ceren Yılmaz, İstanbul Sözleşmesi'nin iptal edildiğini duyunca gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz ağlayarak açıklama yaptı.

Ceren Yılmaz ağlayarak isyan etti! 'Erkekler tarafından tacize uğramak istemiyorum'

Zümrüdüanka dizi ile ekranların sevilen yüzü haline gelen Ceren Yılmaz, Instagram hesabında İstanbul Sözleşmesi'nin iptal edilmesi hakkında fikirlerini söyledi. Ceren Yılmaz açıklama yaparken gözyaşlarını tutamadı.

Ceren Yılmaz açıklamasında şunları söyledi: "Ben erkeklerin egemen olduğu bir toplumda yaşamak istemiyorum. Mobinge uğramak istemiyorum. Ben sokakta rahat yürümek istiyorum. Bir iş yerinde çalışırken erkekler tarafından sözlü, yazılı, fiziksel tacize uğramak istemiyorum. Yaşamıyoruz diyen varsa yalan söylediğini, bastırdığını düşünüyorum. Buna dur dememiz gerekiyor."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
isterseniz abartmayin erkeklerden cani gibi bahs ediyorsunuz sanki sizlerin arasinda erkekleri taciz edeniniz yokmuş gibi konusyorsunuz ne deyim agzi olan konuşuyor işte!!!
Ya gören diyecek ki sözleşme varken Kadınlara şiddet, tacizler bitmiyordu. Veee yine gören diyecek ki bu memlekette tüm dünya ülkeri arasında birinci tacizci ülkeyiz. Siz istanbul sözleşmesinin detayını iyice keşfedin. Merak etme kardeşim Allah'ın izniyle öyle bir şey olmaz. Hayatımızı daha daha güzelleştirelim. Allah azze ve cellenin razı olduğu hayat yaşayalım. Bizlere söylemiş olduşu emirleri yerine getirelim. Giyimden, ibadetlere, yaşam şartlarına... Uzun uzun anlatırdık da Mynet mesaj yazma karakteri çok kısa.! Allah azze ve celle bizlere selamet versin. Ülkemizdek pis insanları kahretsin
2011 e kadar kadınları istanbul sözleşmesi mi koruyordu? bırakın artık bu işleri yahu
Geri Dön