MAGAZİN

Çocuklar Duymasın dizisinden ilk kare geldi

Temmuz ayında Kanal D'de ekrana gelecek olan Çocuklar Duymasın setinden ilk kare paylaşıldı.

Çocuklar Duymasın dizisinden ilk kare geldi

Kanal D'de ekrana gelmeye hazırlanan yeni "Çocuklar Duymasın"dan ilk kare paylaşıldı. Başrollerinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın paylaştığı "Çocuklar Duymasın"ın ilk karesini dizinin yapımcısı Birol Güven paylaştı.

Resmi Twitter'dan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un olduğu bir kareyi paylaşan Güven, paylaşımına "Çocuklar Duymasın çok yakında başlıyor" notunu düştü.

İşte o kare:

İlk olarak yayın hayatına TGRT'de başlayan, sonrasında ATV ve Fox TV'de ekrana gelmiş olan yapımcılığını Birol Güven - Mint Yapım'ın yaptığı "Çocuklar Duymasın", Temmuz'da Kanal D'de ekrana gelecek.

Okuyucu Yorumları5 yorum
 • 210 Oy
  ohhh şükürler olsunn nihayetttt yazın izleyebilceğimiz adam gibi bir dizi bulduk
 • 117 Oy
  ısıtıp ısıtıp koyun milletin karşısına pöfffff.
 • 84 Oy
  bu birol güven zamanında pınar altuğ nişanlısını aldattı diye diziyi bitirmedi mi??? pınarla çalışmam demedi mi?? işte para böyle bir şey insana tükürdüğünü yalatıyor
 • 12 Oy
  yeter be bununda doktorlara benzettiniz
 • 12 Oy
  PINAR VE TAMER BU DİZİNİN KONUSU İÇİN YARATILMIŞ İNSANLAR.HAVUÇ,EMİNE,HÜSEYİN,ŞÜKRÜ,SEYYAR TAYYAR VE GÖNÜL VE TUNA.TABİİ BETON ORÇUN'DA İŞİN TADI TUZU. İYİ OYNUYORLAR.BEN BU DİZİYİ İZ LERKEN KENDİ AİLEMİ İZLER GİBİ MUTLU OLUYORUM VEYA ONLARLA BERABER ÜZÜLÜYOR,ONLARLA BERABER GÜLÜYORUM.YENİDEN BAŞLAMASI ÇOK İYİ OLDU.360 TAKİ VE 35 NOLU A2 DE ESKİ BÖLÜM LERİ HALA SEYRETMEYE DOYAMIYORUM.TEŞEKKÜRLER BİROL GÜVEN.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.