SPOR

Colin Kazım şaşırttı!

Feyenoord’da forma giyen milli futbolcu Colin Kazım Richards, Life After Football dergisine oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Colin Kazım şaşırttı!

Ailesi, yaşamı, inancı ve kendi değerleri üzerine konuşan Colin Kazım, eşi Mariana ile birlikte verdiği pozlarla da dikkat çekti. Kazım, “Biz her sabah, her öğleden sonra dans ediyoruz. Tam bir tımarhane. Kendimize orman ailesi diyoruz” ifadelerini kullandığı röportajında bir futbolcudan çok romantik bir adam profili sergiledi.

Colin, “Mariana’yı ilk kez Cenevre havaalanında gördüm. Günümüzde bu kadar güzel birini bulmak o kadar kolay değil. Aramızda romantik kıvılcımların uçuşması uzun sürmedi. İki yıl sonra karar verdik ve “neden olmasın” dedik. Biz çocuk için hazırdık ancak Mariana’nın hamile kalması o kadar kolay değildi. Önce Caio dünyaya geldi. O son derece zeki. Ve kızımız Taliyah. Ancak evde patron Caio” diye konuştu.

Bu ifadelerin ardından Colin Kazım ve oğlu Caio arasında ilginç diyaloglar yaşandı;

Caio: Doğru değil, patron değilim
Colin: Patron sensin. Birisi kardeşine dokunursa ne olur Caio?
Caio: Önce yüzüne bir yumruk ardından tekme atarım.
Colin: Fakat sadece ne olduğunda?
Caio: Birisi ona dokunduğunda

Colin Kazım röportajda, eşi Mariana’nın hayatını değiştirdiğini de sözlerine eklerken birlikte verdikleri pozla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler