MAGAZİN

Çukur 118. son bölüm final sahnesi! Çukur'da Yamaç, amcası Cumali Koçovalı'ya karşı savaşını meşhur sözüyle başlattı

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur 118. son bölümüyle ekrana geldi. Efsun'a ulaşan Yamaç, kızının adının ise Masal olduğunu öğrendi. Ancak Yamaç, Efsun'dan aldığı yanıtla şoke oldu. Diğer yandan ise amca Cumali'nin ele geçirdiği ve büyük değişim yaşayan Çukur'da olanları anlamaya başlayan Yamaç, amcanın uyuşturucu işi yaptığını öğrenince ipleri kopardı. Amcasına karşı savaş başlattığını ilan eden ve Vartolu ile de ters düşen Yamaç Koçovalı'nın final sahnesindeki sözü ise sosyal medyayı salladı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak, Müfit Kayacan ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi 118. yeni bölümüyle 1 Mart Pazartesi akşamı ekrana geldi. Show TV'de 4 sezondur yayınlanan Çukur, Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek. Çukur'daki son savaş ise Yamaç ile amcası Cumali arasında olacak.

YAMAÇ KIZININ ADINI ÖĞRENDİ!

Çuku son bölümde amcanın talimatıyla Kulkan'ın kaçırdığı ve zorla gazinolarda çalıştırılan Efsun'a ulaşan Yamaç beklemediği bir yanıt aldı. Kızının adının Masal olduğunu öğrenen Yamaç duygusal anlar yaşadı. Ancak Efsun, Yamaç'a kızından ve kendisinden uzak durmasını istedi.

Çukur (6)

YAMAÇ, AMCA CUMALİ'NİN YAPTIKLARINI ÖĞRENDİ

Çukur yeni bölümde Yamaç, ağabeyi Cumali ve eşi Damla'nın amca Cumali tarafından tuzak kurularak cezaevine gönderildiğini öğrendi. Büyük değişime uğrayan ve zengin gözüken Çukur'un fakir kalan yüzünü de gören Yamaç, bir zamanlar omuz omuza yürüdüğü insanların zor durumda olduğunu öğrendi. Amcanın yanında yer alan Vartolu ise Yamaç'a mahallenin nasıl değiştiğini ve zenginleştiğini anlattı.

Çukur (1)

YAMAÇ'TAN AMCAYA REST!

Ancak amcasının uyuşturucu kaçakçısı olduğunu öğrenen Yamaç büyük şok yaşadı. Çukur'da uyuşturucuya karşı savaşan İdris Koçovalı'nın mirasına sahip çıkmayan Çukur'un gençlerini gören Yamaç gerçekleri gözleriyle gördü. Çukur'da amcanın getirdiği değişiklik eski Çukur'dan eser bırakmamıştı.

Çukur (7)

Amcası Cumali ile konuşan Yamaç şartlarını ve isteklerini dile getirdi. Amca Cumali'ye aile olmanın önemini anlatan Yamaç, Çukur'un İdris Koçovalı'nın emaneti olduğunu belirtti ve uyuşturucu işini bırakmasını istedi.

Çukur (2)

YAMAÇ GERİ DÖNDÜ! FİNALDEKİ SÖZÜ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Amca Cumali'nin yaptıklarından memnun olmadığını gösteren Yamaç tarafını belirledi.

Çukur (3)

Vartolu'nun tüm ısrarlarına rağmen karşı tarafı seçen Yamaç artık kaçınılmaz savaşı başlattı.

Çukur (4)

Final sahnesinde Yamaç, meşhur sözüyle geri dönülmez bir şekilde savaşa adım attı.

yamaç1

Çukur son bölümdeki final sahnesi sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. Yamaç'ın son sözü ve amcasına açtığı savaşla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

c1

c2

c34

c3

c4

c5


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
oh cok sukur bitti bu sacma dizi darisi edho nun basina ????????????
MİLLET BU FİLMLERE BAKIYORSA ÜLKE BİTMİŞTİR . GEÇMİŞ OLSUN.
@bizedogrugerekli_2017 kendi doğrunla yaşa benim dizi zevkime karışma sana mı kaldı beni eleştirmek
@texas_ranger SENİNLE AYNI ÜLKEDE YAŞIYORUM NE YAZIKKİ
son söz küfür bumu salladı medyayı her yer çukur her yer yamaç dolu biri çiğ kofteciyi döver biri karısını ayıptır gunahtir
Geri Dön