MAGAZİN

Çukur dizisi 16. Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde Jüri Özel Ödülü'nü kazandı! Aras Bulut İynemli'den videolu mesaj

Ay Yapım imzalı, Show TV'nin fenomen dizisi 'Çukur', 16. Uluslararası Drama Ödülleri'nde drama dizisi kategorisinde Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. 41 ülkeden 238 dizinin yarıştığı ödüller sahiplerini buldu. Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli de dizinin yönetmeni Sinan Öztürk'ün ödül töreni için bir video çektiler.

Show TV'de 4 sezon boyuncu ekrana geldikten sonra final yapan Çukur dizisi, dünyanın önemli drama yapımlarının aday olduğu 16. Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde Jüri Özel Ödülü'nü kazandı. Daha önce aynı ödülü Türkiye'den Ay Yapım dizileri 'Ezel' ve 'Kara Sevda' da almıştı.

Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli ve dizinin yönetmeni Sinan Öztürk'ün ödül töreni için gönderdikleri videoda; İynemli, "Bu özel ödüle layık görüldüğümüz için gerçekten çok mutluyum. 4 sezon boyunca geceli gündüzlü hikayemizi anlatmak için beraber çalıştığımız bütün ekip ve oyuncu arkadaşlarım adına da çok teşekkür ediyorum. Seul'a gelmeyi çok istiyorduk, pandemiden dolayı ne yazık ki yanınızda olamıyoruz. Yapımcılarımıza, senaristlerimize ve tüm ekibimize kendi adıma çok teşekkür etmek istiyorum." sözleriyle duygularını paylaşırken, Öztürk ise "Bu ödüle dizimizi layık gören jüri üyelerine tüm ekip arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum." ifadeleriyle mutluluğunu dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler