SPOR

Danry Vasquez'in kız arkadaşını dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Venezuelalı ünlü beyzbol oyuncusu Danry Vasquez'in kız arkadaşına şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı. Danry Vasquez hakkında soruşturma başlatıldı.

Spor dünyası, Venezuelalı milli beyzbol oyuncusu Danry Vasquez'in kız arkadaşına şiddet uyguladığı bu görüntüleri konuşuyor. ABD'nin Teksas eyaletinde 2 Ağustos 2016'da yaşandığı belirtilen olayda, Venezuelalı yıldız oyuncunun, idman sonrası tesislerden çıkarken, kız arkadaşını merdivenlerde feci şekilde darp ettiği görülüyor.

Danry Vasquez, saçlarından çekerek sürüklediği kıza, art arda tokat ve yumruk atıyor. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
allah bilir nasıl kafasını şişirdi adamın, adam da en sonunda cinnet geçirmiş. burnuna kafa atsa daha iyi olurmuş
Kadınlar parayı sever. Bir tomar para bin dirhem kusur örter bu devirde. Kadın niye şikayetçi olmamı ve kendisine -besbelli ki başka zamanlarda da- hayvan gibi davranan biriyle birlikte olmaya devam etmiş? Kadın aciz, akıl hastası vs birine benzemiyor, alan memnun veren memnun. Adam özür ücretini peşin vermiş belli, kadınların büyük çoğunluğu da para için her şeye katlanır, o zaman mesele yok.
kadın da hiç tepki vermiyor,
Arda gibi bir şey her halde buda...
gözlük de baya sağlam lens mi yapmaya çalıştı gözlüğü takıp vuruyor kadın niye sindi sesini çıkarmadı.
bence ortada bir kıskançlık var... parayla aşk satın alırsan bir karının elinde oyuncak olursun bi de üstüne adın çıkar psikopata. biz erkeklerde ki bu kadın zaafı olmasaydı şu an insanlık tarihi en az 5000 sene ileride olurdu.
Kadın Hayatından memnun gibi. Kemal Sunal Filmindeki Beni Dövün Diyen Adam gibi.
kadina şidete karşıyım
Türkçe'yi düzgün kullanın
para mutluluk getirmiyor...
Diğer Haberler