YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Define aramak için iş makinesi çaldılar

Üsküdar'da define aramak için park halindeki bir iş makinesini çalan O.B ile. Ö.K., kaçarken park halindeki 14 otomobile çarptı.

Define aramak için iş makinesi çaldılar

Üsküdar'da define aramak için park halindeki bir iş makinesini çalan O.B ile. Ö.K., kaçarken park halindeki 14 otomobile çarptı.

Üsküdar Önleyici Hizmetler Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, O-1 Karayolu üzeri Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin karşında şüphe üzerine seyir halindeki 34 0720238 plakalı iş makinesini durdurdu. İddiaya göre, iş makinesini kullanan O.B., aracın kendilerinin olduğunu söyledi. İnanmayan polisler O.B. ile T.Ö.'nün kimliklerini incelemeye aldı.

İncelemede O.B.'nin hırsızlık suçundan sabıkası olduğunu tespit eden polisler, iş makinesinin çalıntı olup olmadığını araştırmaya başladı. Polisler, Harem İslekele Caddesi üzerinde 14 otomobile bir iş makinesinin çarptığı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine O.B. ile T.Ö., iş makinesinin anahtarını kopyalayıp Üsküdar İskele Caddesi'nden çaldıklarını itiraf etti.

O.B. ile T.Ö.'nün, ilk sorgularında Samsun'a define aramaya gideceklerini söyledikleri öğrenildi. Üsküdar Doğancılar Polis Merkezi'ne götürülen O.B. ile T.Ö.'nün sorgusu sürüyor. Aracının çalındığını anlatan iş makinesinin sahibi Salih Bayat, "Üsküdar Belediyesi'nin kaldırım işlerini yapıyordum. Aracı park edip evime gittim. İş makinası yaklaşık 90 bin TL'dir. Hırsızlar çalmışlar" dedi.

Define aramak için iş makinesi çaldılar | www.mynet.com/video

14 OTOMOBİLE ÇARPMIŞLAR İş makinesini çalarak yaklaşık 3 kilometre kaçan O.B. ile T.Ö.'nün park halindeki 14 otomobile de hasar verdi. Hasarlı otomobillerde inceleme yapan polis, camlarına polis merkezine gelmeleri için not bıraktı.

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler