MAGAZİN

Deniz Seki'nin inanılmaz değişimi! Tanımak imkansız

Bir süredir verdiği kilolarla adından söz ettiren şarkıcı Deniz Seki, Şeyda Coşkun denetiminde 2.5 ayda 22 kilo verdi. İmaj değiştirip daha genç bir görünüme kavuşan şarkıcı Deniz Seki, 2019 yılından beri aşk yaşadığı İrfan Özçelik'ten ayrıldı.

Deniz Seki'nin inanılmaz değişimi! Tanımak imkansız

Zayıflamak için geçirdiği mide ameliyatının ardından yeniden kilo alan Deniz Seki, sorunu kökten çözmek için beslenme alışkanlıklarını değiştirdi ve sağlıklı beslenme ile 2.5 ayda 22 kilo verdi.

ekran-resmi-2021-03-04-17-UEmr

36 beden olan şarkıcı Deniz Seki, değişimiyle şaşırtmaya devam ediyor. Sık sık zayıfladığını gösteren paylaşımlarda bulunan Seki, bu kez yeni şarkısının kapak çekimi için objektif karşısına geçti.
ekran-resmi-2021-03-04-17-Ern2

Takipçileri, fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan şarkıcıyı tanımakta güçlük çekti.

YENİ İMAJI YARAMADI!

Yeni şarkısı bugün yayınlanan 50 yaşındaki popçunun, 2019 yazından beri aşk yaşadığı İrfan Özçelik ile nikah masasına oturması bekleniyordu.

6041eb0755427f139c276a8f

Sosyal medyada yer alan iddiaya göre, ikiliden nikah davetiyesi beklenirken, ayrılık haberi geldi. Yeni imaja bürünen Deniz Seki'nin, sevgilisinden ayrıldığı iddia edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yaglarini aldırmak zor değil sabah gidiyorsun aksam zayıf çıkıyorsun estetik mucizeleri cokta farkli degil digerlerinden
Herkesin gözünden düştü. UYUŞTURUCU dan gözaltına alınıp MAHPUS yattıktan sonra. 50 kiloya düşse ne olur. UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPIP HAPİSTE YATTIKTAN SONRA...
bunun için görüşlerim aynı, değişmedi değişmeyecek..anlayan anladı...
Aynı Ceylan gbi olmuş
Geri Dön