SPOR

CANLI

Denizlispor’da beklenen istifa

Yukatel Denizlispor yönetiminin istifa etmesini beklediği Taner Atilla, sosyal medya hesabı üzerinden yönetim kurulu üyeliğini bıraktığını duyurdu.

 Denizlispor’da beklenen istifa

Yukatel Denizlispor'da Kayseri yenilgisi sonrası sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Denizlispor'da yönetim kurulu, 4 ay önce taahhüt ettiği 500 bin TL'yi ödememesi ve yönetim kurulu üyelerinin onaylanmayan işleri yapması gerekçesiyle Taner Atilla’nın istifa etmesini beklediğini söylemişti.

Bunun üzerine Taner Atilla sosyal medya hesabından, "Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Denizlispor’umuza ve Denizlispor Yönetim Kurulu'na başarılar diliyorum" açıklaması yaparak görevi bıraktığını duyurdu.

KAYNAK: İHA
FOTOĞRAF: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
fenerbahçeyle uğraşıyorlardı çapsızlar.
Çok değerli ve kaliteli bir Hocaya sahip olmalarına rağmen Denizlispor;Takıma güven verecek bir kalecileri yok,Lopes çok silik,Sagal isabetli pas yüzdesi düşük ve istikrarsız,Takımda H.Rodellega'nın yükünü çekecek veya İstikrarsızlığında katkı sağlayacak bir forvet yok! Mesanoviç başlı başına potansiyel facia! Özer asla formunda değil,Receb Niyaz gibi Sürpriz bir oyuncunun takıma neden sürpriz gol katkısı sağladığını böylelikle daha iyi anlayabiliriz
Takım
O
Av
P
Geri Dön