SPOR

Dentinho Acun'un uçağıyla geldi

Siyah beyazlı yöneticiler Galatasaray derbisini düşünerek bir an önce Dentinho'yu İstanbul'a getirmek istedi. Yardıma Acun Ilıcalı koştu.

Dentinho Acun'un uçağıyla geldi

Beşiktaş'ın yeni transferi Dentinho, İstanbul'a siyah beyazlı takımdan ayrılan Quaresma'yı ülkesine götüren uçakla geldi!.. Uçağın sahibinin ise Acun Ilıcalı olduğu öğrenildi.

Futbol Şube Sorumlusu Tamer Kıran ile birlikte Acun Ilıcalı'ya ait TC DLZ çağrı kodlu özel uçakla Donetsk'ten İstanbul'a gelen Dentinho için Galatasaray derbisi düşünülerek aceleci davranıldı.

Eşyalarını bile toplamadan İstanbul'un yolunu tutan sambacıyı bir an önce takıma kazandırmak ve dev derbiye yetiştirmek isteyen siyah beyazlı yöneticiler, Acun Ilıcalı'nın kendilerine uçağını tahsis etmesiyle rahat bir nefes aldı. Yöneticiler, Bu büyük jest için Acun Ilıcalı'ya minnettarız dediler.

Günün esprisi: Gelir gelmez hastalanmış mı?
Dentinho sağlık kontrolünden geçerken, bir hasta yakını günün esprisini patlattı. Fulya Acıbadem Hastanesi'nde gazetecilere, Çocuklar niye burada bekliyorsunuz? diye soran kadına Beşiktaş'ın yeni futbolcusu geldi. Kontrolden geçiyor cevabı verildi.

Kadının ikinci sorusu ise herkesi gülmekten yerlere yatırdı:
- Neden, gelir gelmez hastalanmış mı?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bu acunun programlarını izleyen gs lilere yazık adam tam gs düşmanı
denetliyok dentinyoyu demişler :))
türk ligine geldiği için çok mutluyum. başarılı olacaktır. şu almeidadanda kurtulun artk
inşallahhhh
almeida gibi adam varmı hacı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler