SPOR

Derbi hakeminin başını babası yaktı! Kızağa çekiliyor...

Tugay Kaan Numanoğlu, babasının derbi öncesindeki açıklamalarından etkilendi ve çok kötü maç yönetti. Numanoğlu, MHK tarafından dinlendirilecek.

Derbi hakeminin başını babası yaktı! Kızağa çekiliyor...

Beşiktaş maçının tartışılan hakemi Tugay Kaan Numanoğlu, babası Levent Numanoğlu’nun derbiden bir gün önce “Ben Beşiktaşlıyım, Tugay küçükken Galatasaray’ı tutuyordu” yönündeki açıklamasından çok etkilendi.

Bu açıklamanın gölgesinde derbiye çıkan genç hakem, birbirinden hatalı kararlara imza attı. MHK’nın da baba Levent Numanoğlu’nun açıklamalarından rahatsız olduğu belirtildi. Tugay Kaan Numanoğlu’nun bu konuda uyarılması bekleniyor.

Öte yandan Merkez Hakem Kurulu’nun derbi performansından memnun olmadığı Numanoğlu’nu bir süre dinlendireceği öğrenildi. (AKŞAM)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
Fenerbahçe'i katletme görevini başarıyla yerine getirdi. neden cezalandırılıyor ki?
yuh yemin ediyorum 10 kişi kaldık kırmızı yedik beleşten penaltı aldınız daha ne olacak
yok artıl yuh yani yuh bu kadar yüzsüzlük de olmaz
@atacandumen NAPTIN 9 KSII MI BIRAKTI NAPTI OLAN PENALTIYIMI VERMEDI ? OLMAYANI BILE VERDI
@atacandumen mert hakana ıkıncı sarı kartı gostermedı klecı altayın cezasahası dısında topu elle kesmesıne kırmızı vermedı topa vuruldultan sonra ayaga gelen darbeye bedava bı penaltı verdı ve fenerı katlletımı dıyosun:)))maglubıyet senın aklını başından almış dınlen bıraz sende kendıne gel
@atacandumen Maçı nerenle izledin fenerli oyuncuyu atmadı penaltı uydurdu bjk li oyuncuyu haksız attı fenerin lehine daha ne yapabilir eleştreceksen takımını eleştir
@atacandumen siz bu kafa ile devam edin ki şampiyonluktan erken kopun hemen
ya Allah'tan kork be aç izle bakalım maçı ulan şikebahceye çala ćala yoruldu zaten
utanmazlik da sınır YOK. her mac 1 penalti + 1kırmızı sonra şikebahce katledildi. tuh
fenerliyim dostum ama hakem iki taraf için de iyi değildi.
@atacandumen e be akılsız fikirsiz fenerli. kırmızıyı gören beşiktaş. 10 kişiyle 2 gol atan beşiktaş. saçma bir penaltı verilen fenerbahçe. daha da yenemiyorsanız bırakın bu hakeme laf etmeleri. ben kendimi bildim bileli fenerbahçe her kaybettiği maçı hakem yüzünden kaybetti diye ağlıyorsunuz. kaybettiğiniz son 1000 tane maçın hepsini hakem yüzünden kaybettik diye ağladınız. yeter be çok sıktı artık. kimse sizi sallamıyor bu yüzden. kabul edin siz kötü bir takımsınız kötü bir tarafta grubusunuz kötü bir yöneticileriniz var.
Ödülü sadece bu kadar mı
@54guney61 yahu fener maçta yerlerde süründü, bjk resmen ezdi geçti ama ne hikmetse hakem hatalı oldu, hani uzay futbolu oynayan takım nerde pekii!!!!! bahanelere sığınıp sarılmak yerine ebu bakarı marke edecek edam gibi birini verseydiniz başına şimdi bu sayfalarda tv lerde salya sümük ağlıyor olmazdınız??? ama bu hakem çocukken Gs liymiş?? vaybeee hemen tümhakemlerin çocukluklarına inelim ve Gsli olanları bjk fb ve ts maçlarına vermeyelim bile diyebilecek kadar aşağılara düşmeye gerek yok. özellikle bu hakem gayet eşit maç yöneltti ama sadece sergene kırmızı vermedi. gerisini erol a sorun
Atı alan Üsküdar'ı geçmiş.Eee!
aynen öyle fenerinn yediği iki gol vardan dönmüyorsa işlem tamamlanmış demektir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler