Derya Baykal: 'Seren Serengil mahkemenin keyfini sürecek'

Derya Baykal, Seren Serengil'in kızıyla ilgili söylediklerine canlı yayından yanıt verdi. Duymayan Kalmasın'ın sunucusu Seren Serengil, 14 Haziran tarihli bölümde Derya Şensoy'un sevgilisini kullandığını iddia etmişti. İşte Derya Baykal'ın Seren Serengil'e yönelik sözleri.

Seren Serengil'in 'Derya Şensoy sevgilisini sevgilimle kıskandırdı' açıklaması üzerine, cevap hakkını kendi programında kullanan Derya Baykal, kızlarına laf söylettirmeyeceğini ifade ederek, 'Bazı İnsanlar tazminat davasının mahkemenin keyfini sürecek' dedi. Söylenen sözler karşısında çok sinirli olduğu görülen Baykal, sözlerini şöyle sürdürdü: "Annelik kolay bir şey değil. Anne olmayan anneliği anlayamıyor. Bu mesleği yapıyorum, beni hiç böyle görmemişsinizdir. Ama sustukça insanlar her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Televizyonlar bizim babamızın çiftliği değil. Çok değişik duygular taşıyorum. Neredeyse alıp başımı gideceğim. Çok tuhaf bir yere gidiyoruz. Üslup diye bir şey yok mu? Saygı diye bir şey yok mu? Çocuklarıma da bir şeyler söyleyebilirler. Bu işi yapıyorlarsa tabii ki bir diyeti var ama televizyonlarda istediğimiz şekilde, evimizde bir arkadaşımıza konuşuyor gibi konuşamayız…"

SEREN SERENGİL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Baykal'ın bu sözlerine canlı yayında cevap veren Seren Serengil: "Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onuna yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı 'yuva yıkan kadın' olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?" şeklinde bir yanıt verdi. Açıklaması sonrasında gözyaşlarına boğulan Serengil, Derya Baykal'a saygım var ancak annelikle ilgili söyledikleri son derece rahatsız ediciydi. Dilerim kendi kızının çocukları olur ancak benim olmuyor şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
SEREN SERENGILI GUNAHIM KADAR SEVMEM IKI KELIMEYI BIR ARAYA GETIREMEZ FIKSIYON SIFIR.DERYA BAYKALA'DA HAYRANIM.HER GUN IZLERIM.ANCAK TARAFSIZ OLMAM GEREKIRSE SEREN SERENGIL HAKLI.YAKISMIYOR DERYA HSNIM.ANNELIK ZOR ANLIYORUM AMA BUNLAR SRNIN KARIYERINI ETKILER
Diğer Haberler