MAGAZİN

Derya Karadaş ve Haki Biçici evlendi, düğünde neler yaşandı?

Evlilik furyasına televizyon ekranlarından tanıdığımız Haki Biçici ile Yalan Dünya'nın Zerrin'i Derya Karadaş da katıldı. İşte dün gece yaşananlar...

Derya Karadaş ve Haki Biçici evlendi, düğünde neler yaşandı?

Geçtiğimiz hafta sade bir nikah kıyan ikili, önceki akşam Maçka Arabesque'de düzenlenen özel partiyle unutulmaz bir düğüne imza attı. Zenne ve dansöz şovunun yaşandığı gecede çifti yakın arkadaşları Gülse Birsel, Can Bonomo, Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak - Asena Tuğal, Barış Arduç - Gupse Özay ve Ali Sunal yalnız bırakmadı.

Basın mensuplarının karşısına çıkanDerya Karadaş, muhabirlere Biçici ile nasıl tanışıp evlenme teklifi aldığını anlattı:
"3 yıldır birlikteyiz. Yalan Dünya setinde tanıştık. Haki evlenme teklifini ise Karadeniz'de yaylada diz çökerek yaptı. Ben de kabul ettim."

Haki Biçici ise gazetecilerin "Nasıl bir evlilik teklifi yaptınız?" sorusuna "Bir gün yayladaydık. Ve bende evleneceğim olan eşime orada teklifimi yaptım" dedi.

Derya Karadaş, Özgür Masur tasarımlı bir gelinlik giyerken, Haki Biçici'nin damatlığını da Raşit Bağzıbağlı hazırladı.

EVLENİYORLAR MI?
Geceye birlikte katılan Barış Arduç ve Gupse Özay ikilisi de objektiflerin karşısına el ele geçti. Haklarında çıkan ayrılık iddialarını yalanlayan ikili, Özay'ın daha önce yaptığı "Bir daha gelinlik giymem" sözlerine açıklık getirdi. Barış Arduç, "Gupse o sözü iş hayatı için demiştir. Yoksa her şey kısmet. Yakında ne olur bilinmez" diyerek evlilik sinyali verdi.

ALİ SUNAL NE ZAMAN EVLENECEK?
Geceye yalnız başına katılan Ali Sunal, gazetecilerin "Sizi de yakın zamanda nikah masasında görür müyüz?" sorusuna "İnşallah, neden olmasın? Ben de isterim" sözleriyle cevapladı.

Ali Sunal daha önce 2011 yılında Gökçe Bahadır'la evlenmiş ve altı ay sonra ünlü oyuncuyla yollarını ayırmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön