MAGAZİN

Didem Aslan Yılmaz, eşine şiddet uygulayan erkeği stüdyodan kovdu

Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ilginç anlar yaşandı. Programa katılan Mehmet Büyükkılıç, eşine yıllardır şiddet uyguladığı ortaya çıkınca Didem Arslan Yılmaz tarafından canlı yayında stüdyodan kovuldu.

Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki Mehmet Büyükkılıç, Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına konuk oldu.

"EŞİMİ SEVİYORUM" DEDİ, DÖVDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI!

Canlı yayına katılan Mehmet Büyükkılıç, geçen yıl Yozgat’ta tarlada fasulye dikerken eşi Fatma Büyükkılıç ile tartışma yaşadıklarını, eşine bir tokat attığını ve bunun üzerine 4 çocuk annesi eşinin İstanbul’da yaşayan oğlu tarafından alınıp kendisinden uzaklaştırıldığını söyledi.

Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME (2)

Büyükkılıç oğlunun eşini zorla yanında tuttuğunu söyleyerek Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi.

didem1

DİDEM ARSLAN YILMAZ STÜDYODAN KOVDU!

Yayın sırasında telefona bağlanan Fatma Büyükkılıç ise 30 yıldır eşinden şiddet gördüğünü, eşinin ona kürekle vurduğunu ve bunun üzerine hastaneden darp raporu aldığını söyledi. Bu sözler üzerine Mehmet Bey’e sinirlenen Didem Arslan Yılmaz, “Ben eşini döven erkekleri programıma almam” diyerek Mehmet Büyükkılıç’ı stüdyodan kovdu.

didem34

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
buda düzgün bir uslupla söyle yani mugenin tırnağı bile olamazsın ona ozeniyosun ama bos be ablam çok fırın ekmek yemen gerek
@nurs55 Böyle programların olması adalete katkı vermesi açısından iyide, feminisliğe kayması kötü.Müge anlıda da benzer durum vardı.Kadının beyanı esastır ne demek, kadınlar yalan söylemez mi?Kadın haklı olsa bile dinlemeliydi yayına bağlanıp kestirerek, münakaşa ortamını doğrudan oluşturmayarak.
30 yıl dayak yemiş simdi mi isyan etmiş kadının beyanı hiç de esas değildir hani kaşı gözü mü morarmıs darp raporu mu var iftira atıyor belki
kadinin beyani esas allahindan bul delilsiz boyle bi adalet varmi yaw
Geri Dön