SPOR

Diego'nun babası açıkladı: Oğlum sezon sonunda...

Fenerbahçeli yıldız oyuncu Dıego Ribas'ın, aynı zamanda menajeri olan babasından çarpıcı açıklamalar geldi.

Diego'nun babası açıkladı: Oğlum sezon sonunda...

Fenerbahçe'nin sezon başında renklerine bağladığı Diego Ribas, son haftalarda performansını yükseltirken ilk 11'in değişmez ismi olmayı başardı. Sarı-lacivertli futbolcunun gelecek sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, bitime 3 hafta kala babasından açıklamalar geldi.

Diego Ribas'ın babası Djair Ribas, oğlunun Brezilya'ya geri döneceği ve Flamengo'ya imza atacağı iddialarına değinirken bir ayrılığın yaşanabileceğinin sinyallerini verdi.

FLAMENGO'DAN TEKLİF VAR MI?

Brezilyalı yıldızın menajerliğini de yapan babası Djair, "Flamengo'dan kimse ile konuşmadım. Bu haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Diego'nun Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesi var. Yine de oğluma Brezilya'dan bir ilginin olduğunu söyleyebilirim. Ülkene geri dönmen her zaman güzel olmuştur." dedi.

"YANLIŞ ANLAŞILDI"

İki aylık alacağından dolayı kulübe ihtarname çeken Diego Ribas'ın yanlış anlaşıldığını söyleyen Djair Ribas, bu konu hakkında da bilgilendirme yaptı.

"Türkiye'de bir yanlış anlaşılma oldu ama sonrasında her şey çözüldü. Diego şu anda Fenerbahçe'de mutlu"

BİTMEYEN FLAMENGO SEVDASI

Flamengo'nun 3 senedir dinmek bitmeyen Diego Ribas sevdası ortaya çıktı. 2012'de Wolfsburg'dan kiralanacak olan Diego'nun transferi suya düşmüştü.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler