YURTHABER

Düzce Valisi Atay yeni yıla girilirken görevi başındaki personeli ziyaret etti

Valisi Atay: - "Arkadaşlarımız burada görevleri icra ediyor. Sahada emniyet, jandarma, 112, AFAD, itfaiye ekiplerimiz sahada ben buradan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, Allah hepsine güç, kuvvet versin"

Düzce'de Valisi Cevdet Atay, yeni yılda kontrol noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekiplerinin yeni yılını kutladı.

Atay, Düzce İl Emniyet Müdür Mehmet Ali Akkaplan ve İl Jandarma Komutanı Naci Akkaş ile yeni yıl öncesi kentin çeşitli bölgelerindeki kontrol noktalarını ziyaret etti.

Yılbaşı tedbirleri kapsamında görevli olan polis ve jandarma asayiş ekipleri asayiş olaylarına müdahale ederken, trafik timleri ise akşam saatlerinden itibaren yol güzergahlarında denetimler yaptı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşların huzuru için görevi başında bekleyen personelin 24 saat boyunca tetikte olduğunu söyledi.

Tüm vatandaşların yeni yılını kutlayan Atay, "Arkadaşlarımız burada görevleri icra ediyor. Sahada emniyet, jandarma, 112, AFAD, itfaiye ekiplerimiz sahada ben buradan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepsine güç, kuvvet versin. Vatandaşlarımız huzurlu bir şekilde yeni yıla girsinler diye 24 saat esasına dayalı herkes görevinin başında. Buradan tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum." dedi.

Öte yandan Atay, 112, itfaiye ve AFAD ekiplerine de yılbaşı ziyareti gerçekleştirdi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön