MAGAZİN

Ebru Şahin, Hercai dizisindeki bebeği bırakamadı

Final yapan Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin, son Instagram paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Ebru Şahin, dizide oğlunu oynayan Ömer Asaf’la sımsıcak pozu görenlerin kalbini eritti.

Ebru Şahin, Hercai dizisindeki bebeği bırakamadı

Hercai dizisi final bölümünde yaşanan tatsız olaylarla anılıyor olsa da diziyle yıldızı parlayan Ebru Şahin, dizide oğlunu oynayan bebekle sımsıcak bir pozunu paylaştı.

Ebru Şahin, kucağına aldığı Ömer Asaf ile çekilen fotoğrafına da “Isırmamak için tek bi neden?” notunu düşmüş.

ebrusahin-7

HERCAİ DİZİSİ FİNAL YAPIYOR

Reyyan karakterini oynadığı dizide Akın Akınözü ile başrolü paylaşan Ebru Şahin, dizinin bu hafta Pazar akşamı 69. bölümüyle ekrana vedası öncesinde verdi bu pozu.

Mardin Midyat’ta çekimleri süren dizinin bu hafta finali yapılacak ve son çekim günleri. Ebru Şahin de minik oyuncu ile aşağıdaki sevimli pozuyla görenin içini ısıtıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
senarist ensest takıla takıla filmi ensest halde seyrettirdi kimsede itiraz etmeden izledi filmin sonunda herkes kardeş çıktı asan kesen miran hamile kadınlar gibi komple duygusala bağladı doğunun halkını küçülttü biriniz terörden oynadı biriniz aşireti oynadı nakış işler gibi bize herşeyi işlediniz ensest durumududa işlediler behlül bu filme baksa kendi seneryolarının üstünde görür bu halktan ne istiyorsunuz açık söylüyorum bnm param yoktu yoksa mahkemelerde olurdu
AĞLAYAN ADAM FİLMİ
ısirmaman icin tek ve en etkili neden 'koronoooooo vaaarrrrr' bırak elon cocugunu
Geri Dön