SPOR

CANLI

Emre Belözoğlu'ndan Yeni Malatyaspor maçı sonrası sert konuştu

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, Yeni Malatyaspor maçı sonrası konuştu.

Emre Belözoğlu'ndan Yeni Malatyaspor maçı sonrası sert konuştu

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

"MALATYA'YA 5 PUAN KAYBEDİLMEZ"

Karşılaşma sonrası konuşan Emre Belözoğlu "Fenerbahçe kendini bu şekilde çıkmaza sokamaz. Yeni Malatyaspor'a saygım var ama Fenerbahçe sezonda 5 puan kaybetmez, üzgünüz." dedi.

"ŞAMPİYONLUK İÇİN DEVAM EDECEĞİZ"

Şampiyonlukla ilgili soruya yanıt veren Emre Belözoğlu "Hedefimizden sapmadık. Hala şansımız var. Ciddi bir avantajı kaybettik ama sonuna kadar devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yayıncı kuruluşa konuşan Emre Belözoğlu "Fenerbahçe, kendini bu şekilde sıkıntıya sokacak şekilde, Malatyaspor'a 5 puan kaybedemez. Oyunun memnun olduğum ve olmadığım tarafları var, topa sahip olmaya çalıştık. Daha sonra çok zorladık. Kendi boyumuzu kendimiz uzattık, zorlamak istedik, bunun artısı, eksisi var. Pozisyonlara giren, isteyen bir takım vardı bence. Girdiğinizde de değerlendirmeniz gerekiyor, gerçekçi olmak lazım. Onu becerme konusunda zafiyetlerimiz var. Sezonun geneline baktığımızda Fenerbahçe, Malatyaspor'a 5 puan kaybetmez. Ümitleri kaybetmeden devam edeceğiz ama gerçekleri de önümüze koyacağız. Şansa çok inanmıyorum, hayatta fırsatlar gelir ve değerlendirirsiniz. Çok pozisyona girmiş bir takım vardı bugün, isteyen bir takım vardı, değerlendirmemiz gerekiyordu." dedi.

"PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

Emre Belözoğlu ayrıca "Son dakikada bir penaltımız verilmedi, o pozisyonda VAR'a gidilmemesi konuşulması gereken bir durum. Benim açıdan üzücü, çok kazanacağımıza inanmıştım. Önemli olan sonuna kadar içinde kalmak, ben kalacağımıza da inanıyorum. Bugün isteyen, arzulayan bir takım vardı, üzgünüz, hazır olacağız." diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
Futbolculuğun neydi ki antrenörlüğün ne olsun
Transferleri kendi yaptı, hocayı kendi seçip getirdi, sonra günah keçisi yapıp yollattı, takımın başına geçti, hiç bir şey değişmedi. Bu başarısızlığın 1. mimarı kendisi ama suçu hep başkasında arıyor. Yanlış teşhis yaparsan sorunu asla çözemezsin. Emre ile olmuyor ama nedense Emre dışında herkes suçlu Emre suçsuz...
YAZIK YA VALLAHA YAZIK BİLLAHA YAZIK KOSKOCA TAKIM KİMLERE KALMIŞ HANİ GÜZEL BİR SÖZ VARDIR; KEÇİNİN OLMADIĞI YERDE ABDURRAHMAN ÇELEBİ İŞTE O MİSALİ NEYSE BU GEÇEN HAFTA KENDİ AĞZIYLA SÖYLEMİŞTİ; HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR VE SÖYLER BENDE DİYORUM Kİ HERKES KENDİ İSTEDİĞİ GİBİ YÖNETİLİR BUNLARA MÜSTEHAK
Takım
O
Av
P
Geri Dön