SPOR

Emre Belözoğlu'nun Cüneyt Çakır'a ne dediği belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Trabzonspor maçında yedek kulübesinde kırmızı kart gören Emre Belözoğlu'nun hakem Cüneyt Çakır'a ne dediği ortaya çıktı. Sarı lacivetli takımın kaptanı, ilk sarı karttan sonra Çakır'a "Allah'tan kork! Sörloth'un yaptıkları ne olacak? Bir de ona bak hoca!" diye bağırınca ikinci sarıdan kırmızı kartla yedek kulübesinden ayrılmak zorunda kaldı.

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor ile oynadıkları karşılaşmada önce sarı sonra da kırmızı kart görerek atıldı.

"ALLAH'TAN KORK CÜNEYT HOCA!"

Serdar Aziz, Sörloth'un müdahalesiyle yerde kalınca, yedek kulübesinde duran Emre, pozisyonun içindeki Sörloth ile diyaloğa girdi. Pozisyon sonrası sarı kart gören Emre hakem Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi. Bu tepki nedeniyle sarı kart gören Emre itirazlarına devam ederken, "Allah'tan kork! Sörloth'un yaptıkları ne olacak? Bir de ona bak hoca!" diye bağırınca ikinci sarıdan kırmızı kartla yedek kulübesinden ayrılmak zorunda kaldı.

(SPORX)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
burda kırmızı kartı gösterecek bir durum yok ama cüneyt çakır fenerbahçe maçı yönetince mutlaka bir yolunu buluyor.zaten kırmızı verince sonra gidip sörlotha sarı veriyor.başta verse emre itiraz etmeyecek.cüneyt çakırı mümkünse fenerbahçe ve galatasaray maçlarına vermeyin.fenere bir gıcığı var ama galatasaray oluncada onları kollamanın bir yolunu buluyor.
kesin öyledir hiç küfür etmemiştir emre
tabii ya adamın ağzına yakışır mı hiç
@sercan_akarsu_1960 ettiysede ona o küfürleri senin imparatorun ögretti.onun ettiği küfürler ne olucak? yan hakemın yanında orta hakemın anasına avradına söven ve buna kımsenın sesını cıkaramadıgı yerde fazla caz yapmayın isterseniz
emre hoca serdar azizin sorloth a attığı tekmeler ne olacak emre hoca
Emre mi hoca
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler