MAGAZİN

'En büyük hobim seks' diyen Didem Soydan haber olunca tepki gösterdi

En yakın arkadaşı Umut Eker ile salgın nedeniyle evden çıkmayan Didem Soydan, 'en büyük hobin nedir' sorusuna "Cinsel ilişkiye girmek" diyerek esprili bir yanıt verdi. Bu cevabının kısa sürede gündem olması üzerine açıklama yapan Soydan "Geri zekalı olmayın" diyerek tepki gösterdi.

Yaptığı her açıklaması ve paylaşımı ayrı bir olay yaratan Didem Soydan, dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten korunmak için en yakın arkadaşıyla evden çıkmama kararı aldı. Evde videolar çekip Instagram hesabından paylaşan Soydan, "En büyük hobiniz nedir" sorusuna verdiği cevapla yine gündem oldu.

Yıllardır yediği içtiği ayrı gitmeyen Umut Eker ile evde zaman geçiren ünlü model Didem Soydan, arkadaşının "En büyük hobin ve fobin nedir?" sorularına "Seks yapmak ve yapmamak" diyerek cevap verdi. Soydan'ın bu cevabı kısa sürede sosyal medyaya damga vurdu.

Yaptığı espri yanlış anlaşılan ve Instagram magazin sayfalarında haber olan Didem Soydan, yeni bir video çekerek "Hem geri zekalı olmayın hem evde olun" dedi.

BORNOZLU HALİYLE POZ VERDİ

Cesur paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Didem Soydan, önceki gün de sosyal medya hesabından bornozlu halini paylaşarak banyoya gireceğini söyledi. Soydan'ın bu pozu kısa sürede yaklaşık 39 bin beğeni aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Geri zekalı olamayın diyen, geri zekalı.
Hayir kendinden daha geri zekalilarin olduğunu düşünmesi daha trajik..
edep lütfen birazcık edep gençlerimize iyi örnek olmuyorsunuz en mahrem şeyleri espiri adı altında konuşmayı nasıl yaparsınız keşke topluma örnek bir insan olarak gündeme gelseydiniz bize ne sizin ilişkinizde bize ne sizin bornozlu halinizden şu sıkıntı lı ülke gündemini böyle boş şeylerle meşgul etmeyiniz boş işlerle ancak boş insanlar uğraşır .
her şakada bir gerçeklik payı vardır
Birisi şuna doğum gününde 6 aylık nijerya seyahati hediye etsin
Geri Dön