MAGAZİN

Enes Batur'un doğum gününe polis baskını

23. yaş gününü kutlayan ünlü Youtuber Enes Batur'un evini polis bastı. Birçok ismin arka kapıdan kaçtığı öğrenilirken polis ekiplerine yakalananlara 3 bin 500 TL cezai işlem uygulandı.

Enes Batur'un doğum gününe polis baskını

Ünlü Youtuber Enes Batur, doğum gününü kutlamak İçin Acarkent'teki villasında parti verdi. Pandemi kurallarının hiçe sayıldığı partiye yaklaşık 100 kişi katıldı.

RssImage

Gazete Vip’in özel haberine göre; Akşam saatlerinde başlayan doğum günü partisine gece 02:00 sularında polis tarafından baskın düzenlendi. Partiye katılan bir çok ismin arka kapıdan kaçtığı öğrenilirken polis ekiplerine yakalananlara 3,500 TL cezai işlem uygulandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
Gereksiz insan
bu gereksiz insana villa aldıracak kadar onu takip eden gereksiz insanlar. utanç verici
bu ve bunun gibi pislikler yüzünden millet hastalanıyor ve öluyor devletimizde seyredıyor ne yazıkkı onca insana pislige yetısemıyor
Doğum günü için partiye ne gerek var ki. 3-5 tane konuk çağrılır (o da varsa ve gelmeye tenezzül eden tipler ise yoksa o da zor) kutlanır. Bazen, o kadar kişi bile olmaz ve kişi, en yakını ile beraber kutlar. Bu zamanda, biz, bir tane insanı bile kolay kolay görüşmeye getiremiyoruz. Kaldı ki, 100 kişiyi bir mekana çağırmak da neyin nesi.
@yunusemreyucebas 60 000 kişiyi çağıranlar nafakanı verince tık yok değil mi kardeş.
@sahinimrez Ben, cami, davet, düğün, miting, tören gibi şeylere katılan bir kimse değilim. Özel görüşmeler, ziyaretler yapmak isterim. O da, karşıdaki kişi ne kadar istekli olursa!
Geri Dön