SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Engin Verel, Fenerbahçe başkan adaylığından vazgeçti

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Engin Verel, Fenerbahçe seçiminde başkan adayı olacağını açıklamıştı. Verel, bugün yayınladığı yeni bir duyuru ile, başkan adaylığından vazgeçtiğini duyurdu.

Türkiye Futbol Vakfı Başkanı ve eski Fenerbahçeli milli futbolcu Engin Verel, 25-26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Fenerbahçe kongresinde başkan adayı olacağını duyurmuştu.

Engin Verel yaptığı paylaşımda, "Sevgili Fenerbahçe kongre üyeleri, başkanlık adaylığımı yarın saat 15.00 da açıklayacağım. Her şey büyük Fenerbahçe için. Saygılarımla" ifadelerini kullanmıştı.

ADAYLIKTAN VAZGEÇTİ

Fenerbahçe ve milli takımın eski futbolcusu Engin Verel, dün akşam saatlerinde başkan adaylığı açıklaması yapacağını belirtmişti. Verel, bugün yayınladığı yeni bir duyuru ile, başkan adaylığından vazgeçtiğini açıkladı.

ENGİN VEREL KİMDİR?

64 yaşındaki İstanbul doğumlu Engin Verel, futbolculuk yıllarında 10 numara ve forvet pozisyonlarında forma giymişti.

Kariyeri boyunca sırasıyla Davutpaşa, Galatasaray, Fenerbahçe, Hertha Berlin, Anderlecht ve Lille'de top koşturan Engin Verel, kariyerinin son 3 yılını yeniden Fenerbahçe formasıyla geçirmişti.

1973-86 yılları arasında aktif futbol yaşantısı olan Engin Verel, aynı zamanda 27 kez Türkiye A Milli Takım formasını terletti. Engin Verel günümüzde Türkiye Futbol Vakfı Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler