SPOR

Enver Cenk Şahin'den TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret

Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiği paylaşımdan sonra, Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından St. Pauli tarafından kadro dışı bırakılan futbolcu Enver Cenk Şahin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti.

Enver Cenk Şahin'den TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret

TFF'nin Riva'da bulunan idari merkezinde gerçekleşen ziyarete, TFF Başkan Vekili Erhan Kamışlı ile A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de katıldı. Ziyarette, Başkan Nihat Özdemir, Enver Cenk Şahin'e ismi yazılı A Milli Takım forması verdi. Enver Cenk Şahin de Nihat Özdemir ve kendisine bu süreçte destek olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kasım ayındaki maçlar için aday kadroya çağırılıp andorra maçının son 5 dakikası oyuna alınsın
Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız.Musluk-Su başlarını tutanlar;kendi ideoloji-kültür-din ve örf ile adetlerini empoze ederek,ekmek parasını bu doğrultuda ve şartı ile veriyorlar.Elbet Global olmak,Batıda para kazanmak istersen.Kim Savaş görmek ister?!ömür biter bu batı bizi anlamaz o nedenle terör ve terörist tehdidinin bittiği bir Türkiye,GSMH nın hem kazanılıp,hemde adil dağıtılacağı bir ortam ile mümkün olacaktır.O zaman St Pauliler de, daha çok bizlerde top koşturacaktır.İşte bu atılımın bedelini;Enver Cenk Şahin gibilere kesmeye çalışan kafatasçıları, barındıramayacaktır niyetlerinde...
Neden Futbolcu Türkiye Futbol Federasyon Başkanının yanına gidiyor, Neden Başkan oyuncunun ayağına gitmiyor. Mağdur olan Futbolcu St. Pauli basıl bir Türk Düşmanı olduğunu gösterdi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler