SPOR

Erdoğan, Özbek ve Yıldırım'ı bir araya getirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Futbol Zirvesi'nde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i bir araya getirdi.

Erdoğan, Özbek ve Yıldırım'ı bir araya getirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından İstanbul'da ikinci kez düzenlenen Futbol Zirvesi'ne katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra katılımcılara plaket verdi.

Kulüp başkanlarının sahnede yer aldığı sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yanına çağırdı. İki başkan Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.

2. Futbol Zirvesi'nde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, elindeki kağıdı Emre Belözoğlu'na verince Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım espriyle "Hayırdır, ne oluyor Emre" diye takıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Allah neşenizi bozmasın Sayın Özbek,Sayın Yıldırım.Takımlarınız kan ağlıyor!...:/
azizin ayagını bastıgı toprakta ot bitmez bu ugursuz pis insanın.
@kabusunuzdum Feto herkesi kandırdı Aziz Yıldırımı kandiramadi Yıkaması. Cok buyuksun Baskan Cok
bu ahlaksız azizin elini sıkacagına presin altına elini koysaydın daha makbuldü özbek şimdi sende aziz le beraber defolup gidin 2 pislik.dursun+aziz-emre.bir an önce iyilik yapmak istiyorsanız futboldan uzak durun.
işte. görmek istediğimiz tablo...!
İki klüp taraftarlarını Beşiktaş birleştirmişti zaten başkanlarınıda Cumhurbaşkanı birleştirmiş.
resme iyi bakın ve siz taraftarlar ve seçmenler neler için oyuncak yapıldığınızı görün ve birbirinizi yiyerek başkalarının servetine servet katmayın.
Büyük lederin çözemediği sorunmu var ki maşallah Allahım esirgesin.
Cumhurbaşkanından daha çok haber yapılıyor daha fazla karizması var şu Aziz Yıldırımın.....
KORKAK YALAMALAR YARADANDAN MEDET UMUN YARADANDAN KORKUN TAYİPTEN DEĞİL
Kardesim herkes yaptığı isi 4--4 lukmu yapıyor.. Her sezon iyi olacaklar diye kuralmi var. Her sene bjk fb sampion olacak diye kuramı var. İyi de kötü de yonetirsin insan sonuçta ama Aziz Yıldırımın meselesi farkli...Fetonun attığı çamur attığı kumpas temizlenme de ilçe Aziz Yildimin hakkıdır... O olmasaydı simdi Fb ve turk futbolu. Fetonjn elindeydi ..
@serikatilalex fetö kumpas kurabilir fetöyü besleyenler kimler fetöcü elemanları kongreye üye yapan kim onlarla halısahada mac yapan kim fetö kumpas varmı olabilir ama seni takip ederken bal gibi şikeni yakalayıp sana karşı kumpas olarak kullandılar aglama fetö falan diye kendin ettin kendin buldun
aziz başkan seni seviyoruz...
EGER AZİZ YIDIRIM RECEPLE BİR ARADAise sala gitsin
cumhurun işi bu işte iki beceriksizi yan yana getirip kol kanat germek bunların kafası ile türkiye bir yere gelmez zaten evetci yalakalar
o yalakalar dediğiniz MASON M.KAMAL vede onun düzenine,şahıslarına vede çıkarına tapanlardır ey zavallı
@cemalsert69 Sen ne iş? Atatürk'ün adını doğru yazmıyorsun daha gelmiş mason demeye çalışıyorsun! Türk değil misin yoksa???
hep ve her yerde BİRLEŞELİM ALLAH YOLUNDA İNŞAALLAH..
real madridi ispanya kralı finanse ediyor türkiye 6 milyar dolar ödeme yapamacagı 100 f35 yerine 80 f 35 alsa 2 milyar dolarını her sene avrupaya gidecek takımları finanse etmede kullansa şampiyonlar ligi çoktan gelmişti
BİRLİK VE BERABERLİK.. GÜZEL..
Burda da Kutuplaştırmış Adamları, Şuna Bak Nasılda Ayrıştırıyor Başkanları Dursun Özbek'i Yanına Almış Aziz Yıldırımı Karşısına, Bi Kerede Bir Araya Getir, Birleştirici Ol...
Adamda ne ego var, cumhurbaşkanının yanında bile kasılıyor.
spora bile siyaseti kattın.oradan kılıçdaroğluna çattın sarbi reyiz.
hayatımda böyle iğrenç bir tablo görmedim
bu isimler medya önünde birbirlerine hakarete varan sözler söyleyip başında bulundukları kulüplerin taraftarlarına şirin görünüyor ama işin aslı öyle değil. kendi aralarında çok çok samimiler.'usulsüz dinleme' nedeniyle beraata karar verilen yani yüzde yüz gerçek tapelerde adnan polatla aziz yıldırımın telefon konuşmasını herkes bi bulsun okusun.
iki dost hahahaha
CASmayın fazla....futbolun kirleri
Diğer Haberler