SPOR

Ergin Ataman istifa etti

A Milli Erkek Basketbol Takım çalıştırıcısı Ergin Ataman görevinden istifa etti.

Ergin Ataman istifa etti

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Eurobasket 2017 tanıtım toplantısında Ergin Ataman'ın, Galatasaray'ı seçtiğini ve milli takımla devam etmeyeceğini açıkladı.

"Ergin Ataman Galatasaray'daki hedefleri doğrultusunda milli takımı bıraktı. Galatasaray ile yoluna devam edecek" diyen Erdenay, yeni bir teknik adam arayışına başladıklarını ifade etti. Erdenay, şunları söyledi:

"Ergin Ataman ile 3 yıllık bir anlaşma yapılmıştı. O anlaşma şu anda bitti. Ben sezon içinde kendisine 'Antrenörün milli takıma konsantre olması gerekiyor. Sezon sonu kararını ver, ona göre yolumuza bakalım' dedim. Ergin hoca sezon sonunda bana gelip, 'Ben Galatasaray'ı tercih ettim. Bu sene Euroleague'de oynayacağız. Büyük bir camiadayım' diyerek kararını bildirdi. Biz de şimdi yolumuza bakacağız. Genç jenerasyonu milli takıma kazandıracak bir antrenörle yolumuza devam edeceğiz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Adam gibi Adam Ergin ATAMAN
GS İÇİN MİLLİ TAKIMI SATAN MADAM GİBİ MADAM
@samsunlu.yasin aynaya bak sen lavuk..
geç bile kaldı anca gider.milli takımın içine eden adam.
Çok şükür gitti FETÖ cünün biri darısı Fatih TERİM e.
@ozer_hakan_1969 bu akpkk ya oy veren fenerli ler neden bu kadar zekasız..
@ozer_hakan_1969 ulan hemen fetöcü oluyor siz neden başarıyı hazmedemiyosunuz fetöcü olsa bukadar bilindik bi adam sence içerde olması gerekmezmi.Yoksa sen de tıpkı başkanın gibimi düşünüyosun Galatasarayı 2000 yılında fetonun dualarıyla şampiyon yaptığı söyleniyor. :))) bir kere kabul etseniz rakipte olsa başarılı olduğunu içinizdeki bu fesatlık biticek daha temiz yaşayacaksınız.
@cem3506 hiç bir F.B taraftarı akp ya oy vermez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler