MAGAZİN

Erkan Kolçak Köstendil ve Bülent Şakrak oğullarıyla!

Çukur dizisinin Vartolu Saadettin’i Erkan Kolçak Köstedil ve eşi Cansu Tosun 16 Temmuz’da oğulları Marsel’i kucaklarına aldı. Çiçeği burnunda baba Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile birlikte dayısı Bülent Şakrak’ı ziyaret etti. Kendisi gibi oyuncu olan yeğenin ziyaretiyle sevinen Bülent Şakrak bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Erkan Kolçak Köstendil ve Bülent Şakrak oğullarıyla!

Ceyda Düvenci’yle mutlu bir evlilikleri olan Bülent Şakrak oğlu Ali’yle misafirlerini ağırladı. Evlerine gelen Erkan Kolçak Köstendil ve oğlu Marsel’i sevgili dolu karşılayan ünlü oyuncu ‘babalar ve oğulları’ pozunu sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.
bülent şakrak
Fotoğrafa eşi Ceyda Düvenci ve gelini Cansu Tosun’u da etiketleyerek jest yapan Bülent Şakrak; ”Ortalık dayıdan geçilmiyor” notunu yazdı. Fotoğrafta Bülent Şakrak’ın oğlu Ali’nin çekingen tavırları Marsel bebeği kıskandığı yönünde yorumlara neden oldu. Bülent Şakrak ve Erkan Kolçak Köstedil’in oğullarıyla olan fotoğrafına oyuncu Ceyhun Fersoy “babalar” yorumunu yaptı. İkilinin yakın dostu Hazal Kaya ise fotoğrafa “Ya kurban olduklarım” yorumunu ekledi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler