SPOR

CANLI

Erman Toroğlu'nun sözleri gündem oldu!

Halil Umut Meler'in Kasımpaşa-Beşiktaş maçına atanmasına tepkiler sürerken Erman Toroğlu'nun derbinin ardından yaptığı açıklamalar yeniden gündeme geldi.

Erman Toroğlu'nun sözleri gündem oldu!

Beşiktaş'ın bu hafta Kasımpaşa ile oynacağı maça hakem Halil Umut Meler'in atanması siyah-beyazlı camianın büyük tepkisini çekti.

Fenerbahçe derbisinin ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın Halil Umut Meler'in yönetimini eleştirerek, "Rakibi oyuna ortak etmek için elinden geleni yaptı. Biz bu hakemi artık maçlarımızda görmek istemiyoruz" dedi.

ERMAN TOROĞLU ''İLK MAÇA VERİRİM'' DEMİŞTİ

A Spor'da derbiyi yorumlayan eski hakem Erman Toroğlu, Sergen Yalçın'ın açıklamalarına cevap olarak, "Federasyonda yetkili olsam ilk maça veririm. Sergen mi tayin ediyor hakemleri?" ifadelerinde bulundu.

TEPKİ YAĞDI: MHK'NIN AKIL HOCASI ERMAN TOROĞLU MU?

Merkez Hakem Kurulu'nun Beşiktaş'ın derbiden sonraki ilk maçına Halil Umut Meler'i atamasının ardından siyah-beyazlı taraftarlar "MHK'nin akıl hocası Erman Toroğlu mu?" diyerek bu konuşmayı paylaşmaya başladı. Kısa süre içinde sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına giren bu görüntülerin ardından MHK Başkanı Serdar Tatlı'ya tepki yağdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
olması gereken bu zaten vermese sergenmi yönetiyor makyaj derlerdi o zaman diğer taraftan bakılırsa tebrikler mhk tebrikler Erman toroglu
ama tabi bu hafta bjk lehine kararlar verir kimse çıkıp bisey demez sergende dahil bizi kolları demez
erman toroğlu boyalıoğlumu olmuş.takdir ve saygıyla izlediğimiz erman efendi aynı hakemin üstüste aynı takımın maçına erilmesini istemesinin etik olmayacağını unutacak kadar alzemhaırmı olmuş.sanırım bundan sonra topuda karpuz sanacaktır zavallım..
Takım
O
Av
P
Geri Dön