SPOR

Canlı yayında açıkladı! Ribery geri dönüyor

Sezon sonunda Bayern Münih'ten ayrılacağı kesinleşen Franck Ribery için çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Ünlü futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Ribery ile ilgilendiğini ve sezon sonunda geri dönebileceğini söyledi.

Canlı yayında açıkladı! Ribery geri dönüyor

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu futbol gündemindeki konuları A Spor'da değerlendirdi.

Erman Toroğlu'nun açıklamaları şöyle;

"TRABZONSPOR LİDER OLABİLİRDİ"

Trabzonspor son dakikada yediği ve kaçırdığı gollerle 10 puan kaybetti. Bu durum olmasa Trabzonspor lider olabilirdi. Trabzonspor'da başkan ve yönetim değişti. Yeni yönetim, Ünal Karaman'ı getirdi.

Ünal Karaman çok dürüst bir insandır. Fakat Ünal Karaman göreve ilk geldiğinde dezavantajı vardı. Bu da takımda Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak gibi papazların olmasıydı. İki oyuncu gidince Ünal Karaman'ın eli de güçlendi

"MESUT'TAN DAHA YETENEKLİ"

Yusuf Yazıcı biraz daha kendini geliştirsin Mesut Özil'den daha iyi bir oyuncu. Yusuf, Mesut Özil'den daha yetenekli. Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür, Klopp ya da Simeone'yle 1 sezon çalışsın Avrupa'da her takımda oynar.

Abdülkadir ve Yusuf, Arda'nın kültüründe değiller. Bir tarafta Emre, bir tarafta Arda, bir tarafta da Volkan. Üçünü de tanımam. Emre sahanın içinde çirkef fakat Emre'nin saha dışında bir yanlışını görmedim. Arda ve Volkan için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

BAYERN MÜNİH'TEN RİBERY GEÇTİ

"ÖNCE GUTI'YE KIZ"

  1. gol öncesinde taç atışı sırasında Guti, Necip'e bağrınca bütün oyuncuların dikkati dağılıyor. Bana bunu dün bir arkadaşım dedi. Ben de dikkat ettim. Durum net bir şekilde görünüyor. Sen ilk önce Guti'ye kız Fikret Orman! Hani Guti ,Şenol Güneş'in yanında pişecekti, ne güzel pişti!

"RIBERY GALATASARAY'A DÖNEBİLİR"

Galatasaray, Ribery ile ilgileniyormuş öyle duydum. Ribery, Türkiye'ye dönebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
HOCAM RİBERY BURDAN KAÇARAK GİTTİ ŞİMDİ DAVULLA ZURNAYLA KARŞILARLAR ONU SURİYELİLER...
@emrekeskin1985 ahlaksızsınız, olmamış bir şeyi olmuş gibi yazıyorsunuz. ama gerçek van pörsük ten bahsedebilecek kadar yüreğiniz yokkk. bu kadar aşağılık olunabiliyormuşş!!! sizie bakınca anlaşılıyor...
@emrekeskin1985 doğru söylüyor kaçarak gitti işte
posası çıktı işi bitti para kazanacak tek yer kaldı Türk kekleri
zeki müren de bizi görebilecekmi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler