SPOR

CANLI

Erman Toroğlu sosyal medyayı salladı

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray - Bursaspor maçında yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Erman Toroğlu'nun yorumları taraftarların büyük tepkisini çekti.

Erman Toroğlu sosyal medyayı salladı

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray - Bursaspor mücadelesinde yayıncı kuruluş ATV'de yorumculuk yapan Erman Toroğlu'nun değerlendirmeleri tartışma yarattı.

Erman Toroğlu önce, Bursaspor'un 25. dakikada kazandığı penaltı pozisyonunda, "Maalesef penaltı" diyerek Bursasporlu taraftarların tepkisini çekti.

[MAçtan kareler-![Galatasaray - Bursaspor ZTK Final maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123007/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-bursaspor-ztk-final-macindan-kareler-154727-myspor)

Mücadelenin 33. dakikasında Felipe Melo ile Sabri Sarıoğlu'nun birbirine girdiği kavga görüntüleri üzerine konuşan Toroğlu'nun Melo için, "Saha içinde de pitbull gibi" sözü G.Saraylıları kızdırdı.

Kupayı Galatasaray'ın kazanmasının ardından Erman Toroğlu, "Son yıllarda bir şey var Türkiye'de. Birileri devamlı konuşuyor. Galatasaray ise devamlı şampiyon oluyor." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler