YURTHABER

Ev Sahibi tartıştığı kiracısını öldürdü

Kartal’da, evinden çıkmasını isteği kiracı ile tartışan şahıs, tartışmanın büyümesi üzerine kiracıyı silahla vurdu.

Ev Sahibi tartıştığı kiracısını öldürdü

Kartal’da, evinden çıkmasını isteği kiracı ile tartışan şahıs, tartışmanın büyümesi üzerine kiracıyı silahla vurdu. Vurulan kiracı olay yerinde hayatını kaybetti, fail ise kaçarak uzaklaştı.

Olay, Atalar Mahallesi Meneviş Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evinin önünde otomobilini temizleyen Osman Yayla, kiracı olarak ikamet ettiği evin sahibinin kardeşi Metin Gökduman’la tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Gökduman silahını çıkararak Yayla’ya ateş etti. Yayla, olay yerinde hayatını kaybetti. Gökduman ise otomobiline binerek gözden kayboldu.

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, ceset üzerinde ve çevrede geniş çaplı incelemelerdi bulundu. Yayla’nın yakınları ise durumu öğrenince sinir krizleri geçirdi. Gökduman, olaydan bir kaç saat sonra olayda kullandığı silahla polise teslim oldu.

Bu arada, Gökduman’ın evden çıkması için Yayla ile tartıştığı, cinayetin de bu sebeple işlendiği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
öyle kanunlarla kiracının çıkmasını zorlaştırsanız kiracıda sırtını kanunlara dayar, çıkar çıkarabilirsen der, o zamanda herkes kendi işini bu şekilde görmeye başlar.
iyi gör işini sende hak sende galiba 45 lik 9 luk 14 lük tan adalet kalkınma işi hayırlı olsun ahlakınız.
bu kira işlerini de belediyeler organize etmel.. kiraya onlar vermeli almasını da onlar yapmalı devlette vergisini almalı. vatandaş kiracı ve kiralayan birbiri ile uğraşmamalı..
ev yaparak ağaoğlu diye bi tekel yaratan hükümet dinler seni şimdi.iş nedeniyle evini bırakıp gidende satamaz elinde patlar benim gibi.adalet yok kardeşim bedavaya versen alan yok 6 aydır satamadım dünya borç.tokisininde kiptaşınında adınında bilmemne oğlununda ev tekeliniz hayırlı olsun cümleten
olur elin cibiliyetsizi alsın 30 kişi otursun bu hükümetle.
evinin hayrını gör şimdi.ev sahibi olunca insanlıktan çıkmak gerekmiyor. son pişmanlık fayda etmez.
hali hazmedememiş belli.iyi günler diyelim
once bir haberi okumanizi tavsiye ederim,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın