Evinin önünde gördü, büyük şok yaşadı! Ayakları kesilmiş...

Karabük'te ayakları kesilmiş olarak ölü kedi bulundu. Olaya tepki gösteren mahalleli, kedinin işkence yapılarak öldürülmüş olabileceğini düşünürken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Kayabaşı Mahallesi Barbaros Caddesi’nde sabah saatlerinde camiye gitmek için çıkan Yunus Yavuz, evinin önünde ayakları olmayan kediyi görüp, eşine haber verdi. Hatice Yavuz da komşularına bildirdi. Mahalle sakinleri, ayakları olmayan kedinin bir aracın altında kaldığını ya da köpeklerin saldırısına uğradığını düşünerek çevrede ayak aradı, ancak sonuç alınamadı. Bu defa da kediye işkence yapılarak ayaklarının kesilip atıldığını düşünen mahalleli, çöp konteynerleri ve ağaçlık alanları kontrol etti. Ancak yine herhangi bir bulguya rastlanmadı.

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATTI

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alarak çalışma başlattı. Vatandaşlar, durum hakkında belediyeye de haber verdi.

"ÇOK KORKTUM, YEMEK BİLE YİYEMEDİM"

Hatice Yavuz, "Eşim, camiye giderken görmüş. Acaba bizim kedi yavrularımız mı diye koşup geldim. Baktım ki değil. Görünce çok korktum, yemek bile yiyemedim. Çok üzüldüm" dedi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
ey’ yuce mevlam sen buyuksun !!! elbet bunu yapan cezasiz kalmaz sen buyuksun rabbim
bunu yapana ayni muameleyi uygulayacksin. haysiyetsiz
bunu yapan veya yapanların bu kedinin çektiği acının kat ve katını çekmesi dileğimle böyle bir vicdan neyle izah edilir biz hala bu canlılara yapılan suçların cezasını artmasını bekliyoruz ama olmuyor tabi bunun gibi suçları diğer canlılara yapılınca görmezden gelenler daha sonra insanlara yapılınca lanetliyor bu vahşeti yapan insanlara da yapacağını düşünemiyor çok üzüntü verici bir haber umarım yakalanır suçlu veya suçlular
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler