MAGAZİN

Evleneceğini açıklayan Aleyna Tilki gelinliğini giydi! Klip için robotla nikah kıydı!

Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde adını milyonlara duyuran Aleyna Tilki, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla yarın evleneceğini açıklamıştı. Ünlü şarkıcının paylaşımının sırrı ortaya çıktı. Aleyna Tilki'nin ilk gösterimini yayınladığı 'Sır' şarkısının klibinde bir robotla evlendiği görüldü. Klipteki nikahta, Aleyna Tilki'nin şahitliğini Ersay Üner, robotun şahitliğini ise Cemal Canseven yaptı.

Aleyna Tilki yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmak üzereyken sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırtmıştı.

Tilki, “Ayın 28’inde evleniyorum. 30’unda da klip çıkacak. Buda davetiyem. 28’inde düğünümü Instagram hesabından canlı izleyebilirsiniz" notuyla, nikah memurunun köpek, şahidin ise kedi olduğu ilginç bir davetiye yayınlamıştı.

aleyna1

Aleyna Tilki, sözü ve müziği kendisine ait 'Sır' adını verdiği şarkısını ve video klibini yakın dostlarına özel bir parti ile tanıttı.

aleyna3

ROBOT İLE EVLENDİ

Kır düğünü mizanseninde hazırlanan bir partide Aleyna Tilki klibinde beraber rol aldığı robot ile evlendi.
aleyna4
Nikahta Aleyna Tilki'nin şahitliğini Ersay Üner, robotun şahitliğini ise Cemal Canseven yaptı.

cemalaleyna1

Sır şarkısının klibinde gelinliği andıran beyaz bir kıyafet giyen Aleyna Tilki'nin ilginç tanıtımına ait video ve kareler, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Bu kızın soğuk itici bir ruhu var,Robot ondan daha sempatik...
ergen
çocuk çocuk
Geri Dön