MAGAZİN

Exxen platformunda hangi dizi ve programlar var? Exxen ne zaman yayına başlıyor?

Exxen platformunda yayınlanacak dizi ve programların resmi duyuruları yapılmaya başlandı. 'Şeref Bey' ve 'Gibi' dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik'in stand-up programları, afişleriyle duyuruldu. Peki Exxen ne zaman açılıyor? İşte Exxen platformundaki diziler ve programlar.

Exxen platformunda hangi dizi ve programlar var? Exxen ne zaman yayına başlıyor?

Acun Medya ve TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu yeni dijital platform Exxen, 1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayacak. Platformda yer alacak yapımların resmi duyuruları afişleriyle yapılmaya başlandı.

ŞEREF BEY

Merakla beklenen 'Şeref Bey' dizisinin afişi paylaşıldı. Şeref Bey dizisinin kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar gibi isimler yer alıyor.

exxen2

KONUŞANLAR

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, 'Konuşanlar' programı 1 Ocak'tan itibaren Exxen'de olacak.

exxen3

TOLGSHOW

Tolga Çevik'in sevilen gösterisi Tolgshow, 'Filtresiz' olarak tanıtıldı. Tolgshow yeni bölümleriyle Exxen platformunda yayınlanacak.

exxen4

GİBİ

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, komik skeçlerden oluşan 'Gibi' dizisiyle 1 Ocak 2021'de Exxen'de.

exxen5

SİHİRLİ ANNEM

Bir döneme damga vuran dizi Sihirli Annem, yeni sezonu ve oyuncularıyla Exxen'de yayınlanacak. Dizinin kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Çiçek Acar, Bülent Seyran, Hande Katipoğlu, Eylem Yıldız'ın yanı sıra çocuk oyuncular Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan ve Egemen Uysal rol alıyor.

131259624-1051493715354948-64896644-IDrN

ZEYNEP BASTIK VE KONUKLARI

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ise ilk defa bir show programı yapacak. Zeynep Bastık ve Konukları isimli program da Exxen platformunda yayınlanacak.

EpsH1qeXIAECo5s


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler