SPOR

Fabri'den Beyazıt Öztürk'e Fenerbahçe göndermesi

Beşiktaş'ın file bekçisi Fabri, sunucu Beyazıt Öztürk'ün sorusunu esprili bir yanıtla cevaplandırdı.

Fabri'den Beyazıt Öztürk'e Fenerbahçe göndermesi

Beşiktaşlı oyuncular Fabri, Beck ve Atınç, Arena'da düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinliği sunan Beyazıt Öztürk ve Fabri konuşması etkinliğe damga vurdu.

Fenerbahçeli olmasıyla bilinen Beyaz, Fabri'ye "Her şey yolunda mı?" şeklinde bir soru yöneltti. Fabri ise, "İstanbul'da her şey yolunda, Beşiktaş'ta da her şey yolunda, bilmiyoruz, Fenerbahçe'de nasıl?" yanıtını verdi.

Fabri'nin bu cevabı üzerine Beyazıt Öztürk şaşırırken, etkinliğe katılanlar ise siyah beyazlıların file bekçisinin yanıtını alkışladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
bize ne renkliklerden biz kimsenin peşinde koşmayız koştururuz kıskandırırız çatlatırız biz BEŞİKTAŞız
her gelisimizde sizi renklendirdigimizi ve aglattigimizi ne cabuk unuttunuz
@phoneixx HELAL kardeşim kıskananlar çatlasın!!
@hnart puan durumuna bak gökkuşağı
@phoneixx O yüzden diğerleri 4. yıldızı takarken siz 3. yıldızın peşinden koşuyorsunuz:))
@onurkara1020 gökkusagına hakaret olmadı mı simdi bu :D
@phoneixx KARDEŞ BU ZİBİDİLERLE MATAP OLMA BUNLAR KLAVYE KABADAYISI DELİKANLIYA BAKSANA 40 BİN BEŞİKTAŞ TARAFTARINA SIĞIR DEMİŞ ZERRE ERKEKLİĞİ VAR İSE GELİR BU CÜMLEYİ BEŞİKTAŞ MEYDANDA SÖYLE BUNLAR ANCA SANAL ALEMDEN KABADAYLIK YAPAR SALLA APIŞ ARANDAN BUNLARI GİTSİN
@fy79 BİZ ONU ALICAZ BU SENE GARDAŞŞŞŞ SİZ NEYİ ALICAKSINIZ PEKİ BU SENE KUPADA GİTTİ
@onurkara1020 la sığır herif, adam ne yazmış sen ne cevap vermişsin mal:önce okuduklarını anlama yeteneğini geliştir sünepe herif.
@fy79 ha ha haaaa aynen valla, salak sığırlar, daha 2 yıldızdalar o yıldızlarda şaibeli zaten olmayan şampiyonlukları saydırmış ezikler.
@ozanbestas eyv kardeş salladım dediğin yerden:)) bunlar meydanda bırak kufretmeyı gelemezler bıle oraya
HAKEMLERLE HERŞEY YOLUNDA MI FABRİ? YOLUNDA YOLUNDA.. AVRUPA'DA HAKEM DESTEĞİ OLMADAN 6 YİYORSUN KİEVDEN :dsad:asd:
@aras_demircan_2016 hahhahah penaltılarla şampiyon olan takımların taraftarları bu cümleyi kurunca varya içten içe kahkaha atıyorum. HEEEEE aldık hakemleri yanımıza bastık alayınıza
@aras_demircan_2016 sende avrupda oyna 6ye sen nerde oynuyosun süt kupasındamı:)))
@aras_demircan_2016 HAKEM DESTEĞİ OLMADI MALESEF HAKEM KATLİAMI OLMUŞTU O MAÇTA AMA SEN FORMA RENKLERİNDEN DOLAYI KİEVİN YANLIŞ MAÇINI İZLEMİŞSİN BELLİ BAŞAKŞEHİR NASIL KOYDUYSA TERS DÖNMÜŞ DÜNYANIZ
beyaz o kadar kişi içinde size daha yeni kol gibi geçirdik diyememiş adam naapsın.40.bin sığırın önünde kızlığınızı bozduk diyememiş ayıp olur diye .
@muratizcim2014 HAHA SIĞIRIN ÖNDE GİDENİ SENSİN BİLADER BERABERLİĞİ SON DAKKA GOLÜYLE GALİBİYET İLE KARIŞTIRDIN GALİBA BURDAN SALLAMASI KOLAY DELİKANLIYSAN GEL VADAFONA BİR MAÇ GÜNÜDE 40 BİN KARTALIN ÖNÜNDE SIĞIR DE BAKALIM ERKEK LAZIM ONA BİZ O GOLLE HALA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ AMA SİZ 3+1 ALDINIZ HEMDE 10 GOLLE BAK MÇA BİLE GTMEMİŞ TARAFTARINIZ SİZDE NORMAL KİMİ DESTEKLEYECEĞİNİZİ BİLMEDİĞİNİZEN ORTADA KALDINIZ BİZDE 50 OTOBÜSLE REKOR KIRARIZ EZİKSİNİZ EZİK ETTİĞİNİZ HAKARETLERDEN BELLİ EZİKLER SİZİ ANCA SALLAYIN
Fabriii fabriii fabriiii fabriiii
Alayına Gider. Güzel Dokundurmuş..
Diğer Haberler