MAGAZİN

Fatih Altaylı: Sağlık çalışanına şiddet uygulayanı görürsem ağzını burnunu kırarım

Habertürk TV'de yayınlanan Teke Tek programında, gazeteci Fatih Altaylı sağlık çalışanlarına saldırılara tepki gösterdi. Fatih Altaylı canlı yayında, "Sağlık çalışanlarına tırnağına dokunanı görürsem kafasını, kafasını gözünü kırarım. Gerçekten döverim. Ağzını burnunu kırar, eline veririm. Kodum mu oturturum" dedi.

Fatih Altaylı, Habertürk’teki Teke Tek programında yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı üç öğretim üyesini ağırlarken, sağlık çalışanlarına saldırılar da gündeme geldi.

"GÖRÜRSEM DÖVERİM"

Sağlık çalışanlarına saldırılar gündeme gelince sinirlenen Fatih Altaylı, "Hocam ben buradan söyleyeyim; bir tek sağlık çalışanına şiddet uygulayan birini görürsem kafasını gözünü kırarım, yemin ediyorum kırarım. Bakmayın burada beni herkes cüce zannediyor.1,90 boyum var 90 kilo ağırlığındayım, kodun mu oturturum. Sağlık çalışanlarına dokunanı da görürsem ağzını burnunu kırar eline veririm.

Peşin peşin söyleyeyim yani kimse kusura bakmasın. Yine ‘deli’ diyecekler ama delirtiyorlar beni, kusura bakmayın. Özür dilerim ama döverim, hakikaten döverim" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 130 yorum
Sn.Altaylı siz programınızı adam gibi yapın,şiddet uygulayanı bırakın POLİS VE YARGI GÖREV YAPARAK HAKKINDAN GELSİN. KODUMMU OTURTURUM yuh böyle kepazelik olmaz.
kepazelik arıyorsa millet senden alası yok empati gücün sıfır keşke senin kim olduğunu bilip görebilsek de ağzını burnunu kırıp eline versek kodummu otursan saygısız
millet bu dilden anlıyor kardeş ne yapacan.
heyt bee salıverin küçük enişteyi.
sağlık çalışanlara tabiki kimse el kaldırmaya hakkı yok , böyle bir düşünce bile hata , sağlık çalışanlara el uzatan kişi veya kişiler beyinlerde kan geçmiyor yane beyinlerı idrak etmiyor mekanizmaları çok geride kaldı .
Geri Dön