SPOR

Fatih Terim ile Mustafa Cengiz arasındaki kaos büyüdü!

Transfer döneminde yaşanan mali problemler nedeniyle istediği isimleri kadrosuna dahil edemeyen Galatasaray'da kriz büyüyor. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada Belhanda ve Feghouli hakkında sert ifadeler kullanırken, teknik direktör Fatih Terim'in de Cengiz ile ilgili yakın çevresine dert yandığı ifade edildi.

Fatih Terim ile Mustafa Cengiz arasındaki kaos büyüdü!

Galatasaray'da kriz hiç bitmiyor... Sarı-Kırmızılılar'da Başkan Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda Feghouli ve Belhanda'yı kastederek "Ne halt yediklerini biliyorum. Açıklayacağım" ifadelerini kullanmıştı.

PERFORMANSLARI DÜŞERSE!

Takvim'in haberine göre, açıklama sonrası Fatih Terim'in çok sinirlendiği ve yardımcılarına dert yandığı öğrenildi. Terim'in, "İki oyuncuyla devam ediyoruz. Performansları düşerse ne olacak!" dediği öğrenildi.

KAOS BÜYÜDÜ

Transfer döneminde arası açık olan yönetim ve Terim, yeni kaos sonrasında bir kez daha karşı karşıya geldi. Terim'in Feghouli ve Belhanda ile özel olarak görüşmesi bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
beter olsunlar hanı mali durumları iyiydi hani paraları leylalara basmıyorlardı beceriksizler
gökten kemik yağmaz
@cevikci40 Çok beklersin taraflı yandaş medya. Daha size de kına yaktıracağız durun hele
daha kötü olsunlar
gökten kemik yağmaz bekleme
bu ülkede sahte futbol taraftarlığı ve futbol adamlari var. seyirci harcıyor, futbol ve antrenör kulüp yiyor. bence iyi yapıyorlar. Bu ülkede gerçek anlamda mücadele eden spor kulüpleri basketbol l ve diğer spor dallarıdır. futbol tamamen şike ve hile sporu dur bu ülkede......valla anlayan iyi anlamıştır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler