SPOR

Fatih Terim'in damadının ablası Alaçatı'daki kavgayı anlattı

İzmir’in turizm gözdesi Alaçatı’da Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in damatları ve korumalarıyla cuma gecesi mekanını bastığını öne sürerek şikayetçi olan Selahaddin Aydoğdu’nun açıklamalarının ardından ilk kez karşı taraftan değerlendirme yapıldı.

Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin’in ablası ve işyeri ortağı Zeynep Çetin, kavganın çıkmasına neden olan tahta çiti müşterilerinin rahatsız olması nedeniyle çektiklerini belirterek, şunları söyledi:

"Olayın yaşanmasına sebep olan bu çitin yanındaki fırın ve tuvaletler. Bizim arazimizi de içerisine alan fırının olduğu yerdi. Biz bununla ilgili çoğu kez şikayette bulunduk. Burada çalışanların üstsüz çalışmaları, tuvaletten çıkanların uygunsuz görüntüleri hoş olmayan görüntülere yol açtı. Hem işletme sahibi olarak beni, hem de müşterilerimizi çok rahatsız etti. Biz de yönetimden izin alarak bu paravanı yaptık. Daha sonra bu paravanın yıkılması gerektiğini, yıkılmazsa kendilerinin yıkacağını söylediler. ’Biz başına yıkarız’ ifadeleriyle bize geldiler. O gece de bize satırla, bıçakla ve sopalarla geldiler. Paravanı, dükkanı alt üst edip gittiler. Bu olay esnasında bebekli kadın müşterilerimize ve çalışanlarımıza saldırıldı. Bazı personelimiz de yaralanmalar oldu. Gerekli mercilere şikayette bulunduk. Konu artık yargıda."

[Kavga sonrası Fatih Terim'in ilk görüntüsü ortaya çıktı](http://spor.mynet.com/futbol/112683-kavga-sonrasi-fatih-terimin-ilk-goruntusu-ortaya-cikti.html)

FATİH HOCA BABAM SIFATIYLA BAŞIMDADIR

Kavga sırasında Fatih Terim’in burnunun kırıldığı iddialarını yanıtsız bırakırken, "Bizim babamız yok. Fatih Hocam kardeşimin kayınpederidir. Benim de babamdır. Babam sıfatıyla başımdadır. Fatih Hoca’nın yaralandığı konusunda benim bilgim yok" dedi.

NE OLMUŞTU?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in iki damadı ve iki korumasıyla 14 Temmuz gecesi İzmir’in Çeşme İlçesi Alaçatı Mahallesi’nde Selahaddin Aydoğdu’ya ait Yüzevler Kebapçısı’nda kavga ettiği iddia ediliyordu.

Kavganın nedeninin, Yüzevler’in yanında Beeves Steak House olarak hizmet veren Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin’in, iki işletme arasına paravan koyması olduğu öne sürülüyordu. İddialara göre Aydoğdu’nun AVM yönetimine şikayette bulunduğunu düşünen Fatih Terim, damatları ve korumalarıyla Yüzevler Kebapçısı’na geldi. Burada başlayan yumruklu kavganın ardından masa ve sandalyeler havada uçuştu.Selahaddin Aydoğdu, personeliyle birlikte Terim, damatları ve korumaları hakkında ’yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal’ suçlamasıyla şikayetçi oldu. Aydoğdu sosyal medyadaki sözlerinin ardından 'tehdit ve hakaret' suçlamasıyla ifade verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
İstifa Etmeli
hiçbir şey yapmadan yılda 3.5milyon Euro alıyor yağlı kapıyı bulmuş bırakırım hic adı herif. keşke oldurselermis insan olarak bile görmüyorum bu adamı.
Zengin olmak da başa bela arkadaş..:)) ama nasıl ki 2700 tl maaş alan zavallı devlet memuru başka bir işte çalışamıyorsa koskoca milli takimlar antrenorü neden baska başka rant dolu mafyacılık kokulu işler yapabiliyor....e EY ADALET..YİNE NERELERDESIN?
@ozmoo007 2700 tl alan zavallımı? Peki asgari ücretle 12 saat 1400 tl maaş ile kirada ev geçindiren ne oluyor?
Sebep?
@veyselufuk.21 hele bir de namusuyla çalışıp, milletin malına, namusuna el uzatmıyorsa işte o aman ADAM oluyor kardeşim. Allah yardımcıları olsun helalinden çalışan herkesin.
istifa etmeli
ye fatih hoca ye bakalım para derya deniz yemeyen keriz milli takımın hali belli oyunundan hiç memnun olan varmı zevkle ben seyrediyorum diyen bir kişi çıkarmı acaba
karakter olmadığı için bırakıp gitmez, o kadar parayı hangi keriz verir başka
Zeynep Catin hakli Seladdinleri mi dusunecek kendini mi??
Fatih terim gibiler gitmeden futbol düzelmez futbol.
anlatmaya çalışmayın damadın ablası adamın mekanını basıp sen benim kim olduğumu biliyormısun edebiyatı bu ülkede bitmeli artık değilmi ben tanınmış kişiyimne istersem yaparım yokkkk
Yiyin birbirinizi zenginler zümresi..
@badel_mevt_1984 hadi len
Fotbol.damat.yemek.restorant.
istifa etmesi beklenmemeli, o kadar onurlu insanlar değiller. hemen kovulmalılar!
Türk futbolu kimlerin elinde. Yazıklar olsun. Kimsede konuşmuyor.
he canım he patates etmiş selo bizi demiyonda. ???? ardanın başına gelenler babanında vaşına gelir inş
TÜRK MİLLİ TAKIMININ KAPTANI UÇAKTA ADAM DÖVER, TEKNİK DİREKTÖRÜ MEKAN BASAR... ŞU FETÖSARAYLILAR ÇEKSİN ARTIK ELİNİ MİLLİ TAKIMDAN!
Sinyor Terim! Futboldan dünya kadar para kazanıyorsun gidip saçma şeylerle uğraşıp başını belaya sokacağına git işinle ilgilen işin yoksa tatil yap.
Bilgim yok diyor.. Hayır Asla bile diyemiyor.. Fatih Hoca sen restoran mafyasımısın ? İstifa etmez.. O maaşı kim verir ona ? Artık Milli takımın başına gelecek en doğru isim ŞENOL GÜNEŞ'tir. Bu adam daha çok yaşlanmadan milli takım faydalanmalı...
@excaliburcafe Şenol Güneş i iyi tanıman lazım. Niye Aykut, Abdullah Avcı ve Ersun Yanal değil.
DEMEK CİDDEN BURNU KIRILMİŞ.
imPARAtor...
dünyayı yediniz yiyorsunuz doymadınız be yuh
ya terim iyi çocuktur da.italyaya gidip geldikten sonra değişti.mafyalığa başladı.spor bakanı demirören korkudan terime laf edemiyorki.anlaşılan terimmm tfff den milyoncuklar battımı.yerine ARDA yı getirecekler.bak nasıl hızaya gelecek şimdi.))))))
Bir Adanalı olarak bırakın hemserim oldugundan gurur duymayı utanıyorum bu adamdan çünkü ne oldum delisi oldu herseyi gösteris hayatı para böyle birinin bi sorun Adanaya bir gıram faydası varmı inanın bunun yüzünden bide Adanalılara küfür bile ediyordur millet Aldıgı paranın 1 tl sini bile hak etmiyor o paraları bizim gibi Türk halkının vergileri ile bu adama veriyor Türk Devleti haram zıkkım olsun her kuruş Bana küfür ediyorlar diye halkını mahkemeye veren adam Türkiyede ilk teknik direktor soyunma odasında bir kamara sokun azının nasıl bozuk cirkef biri oldugunu görün
istifa yok KOVULMALIIII
Volkana neden kanıbozukların sana anaavrat küfür etmesine müsade etmedin diye milli takımdan men cezası veren imPARAtor mekan basıp magandalık mı yapmış! Sporcunun zeki,çevik ve akıllısı na hakikaten ihtiyacımız var.
Şu olayın içeriği ülkede YARGININ İŞLEMEDİĞİ,ADALETİN TECELLİ ETMEDİĞİNİN TEZAHÜRÜDÜR.F.TERİM gibi resmi makamlarla içli-dışlı olan birisi komşusuyla olan ihtilafını BİLEK GÜCÜYLE DEĞİL,HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ ve HAK lı olmanın verdiği cesaretle çözümü YARGIDA ARAMALIYDI. Demekki ADALET ülkemizde çoook yara almış haldedir.Öyle ise yegane yol HUKUKU İŞLETMEK,HAKLININ GÜÇLÜ OLDUĞU,KUVVETLİNİN HAKLI OLMADIĞI VE ADALETİN TECELLİSİNDEN İNSANIMIZIN ŞÜPHE DUYMAYACAĞI SİSTEM İŞLEMELİDİR. Bu TAM DEMOKRASİ ile olur.OHAL ile asla çözüm olmaaaaaz.
Arda kavga ettiğinde neden sesinin çıkmadığı belli.İmam osrrsa cemaat sçar.
adanalı yürü bee
tff derhal tek taraflı antlaşmayı feshetmeli
Türk futbolunun haline bakın ? Bu kişi Milli takım hocası, yuhh be yazıklar olsun, bunu bu makama getirenler ve hepiniz kahrolasınız .
Rezillik ,
Ülkemin başının belalarından biri ,Hepiniz kahrolasınız ,
bu damın lafları yenir yutulur tutulur değil fatih terim için utanç meselesi ne yapacak tek yapacağı şerefiyle istifa etmeli senin neyine sen milli takımlar antürönerisin çık işin içinden derhal istifa etmeli paragöz olmamsı lazım.
nasıl bir düzendeyiz anlamadım yıllardır istenmeyen adamla uğraşıyoruz yetmiyor şimdide enişte çıktı o da yetmemiş eniştenin ablası çıktı ne hallere kaldık büyüklerimiz bizi bu terim kabusundan kurtarın allah rızası için
Diğer Haberler