SPOR

CANLI

Fenerbahçe, Beşiktaş'la anlaşamayan Dorukhan Toköz ile söz kesti

Fenerbahçe, Beşiktaş'la anlaşamayan Dorukhan Toköz ile söz kesti

Mesut Özil ve stoper takviyesini gündeminde tutan Fenerbahçe'de son dakika transfer gelişmesi yaşanıyor. Sarı-Lacivertlilerin Beşiktaş'la anlaşamayan Dorukhan Toköz ile söz kestiği iddia ediliyor. Siyah-Beyazlılar ise oyuncu için devre arasında gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı.

Fenerbahçe’de herkesin gözü kulağı Mesut Özil transferi ve stopere yapılacak takviyede ancak Sarı-Lacivertliler, Dorukhan Toköz’den de vazgeçmiş değil. Sportif direktör Emre Belözoğlu, takımda görmeyi çok istediği başarılı oyuncuyla ilgili yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor.

BEŞİKTAŞ’LA ANLAŞAMADI

Dorukhan, sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak için Beşiktaş ile anlaşmaya varamadı. Siyah-Beyazlılar, 24 yaşındaki futbolcuyu bedelsiz kaybetmemek için ocak ayında gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak.

FENERBAHÇE’YLE SÖZ KESTİ İDDİASI

Dorukhan’la Avrupa’dan ilgilenen takımlar olsa da henüz Beşiktaş’ın kapısını çalan olmadı. Yıldız futbolcunun ise Sarı-Lacivertliler ile söz kestiği iddia ediliyor. Fenerbahçe, Dorukhan Toköz konusunda aceleci davranmayarak sezon sonunda bedelsiz olarak kadroya katmanın planlarını yapıyor. Beşiktaş eğer bu transfer döneminde yıldız futbolcuyu satamazsa Sarı-Lacivertliler bu planını hayata geçirebilir. (Akşam)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
oyuncu ayartma islemi
Büyük takım tercih meselesi.. Beşiktaş paraya kıyamıyor, FENERBAHÇE büyüklüğüyle işi bitiriyor ...
cinconla ilgili binhaberde yazarsın bu cümleyi bilader.yanlis kanaldasin.kaybol hadi
@vhki_mem_1993 dorukhanın sözleşmesi sonra eriyor yasal olarak son 6 ay kala her klüple görüşebilir.. ayartma diyeceksen geçen sezon ligin bitmesine 6 hafta kala rizeden oyuncuyla görüşen ve sözleşme feshettriren galatasaraya diyeceksin..
@vhki_mem_1993 al birini vur ötekine
Hani futbolcu ayartmak yoktu. Hani tahkim kurulu 'Tahkim Kurulu gözüm üstünüzde' diye tehdit ediliyordu. Fenerasyon hangi tarafta?
@mustoly_2017 Kuralları bileceksin. Sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala görüşme yapılabilir.GS adamın daha bir yılı varken ve kulübü tek taraflı uzatma hakkına sahip ve bunu kullanmışken adamın aklını çelmiş ve bedeline katlanacaktır.
ayartırlar severler fbliler ama konuşmaya gelince de mangalda köz bırakmazlar
Bosman kuralının ne olduğunu bilmeden konuşmayın. Sözleşmesi bitmesine 6 ay ve daha az kalan oyuncu istediği takımla görüşebilir. GS'nin olayında sözleşme bitmesine bir yıl vardı
Takım
O
Av
P
Geri Dön