SPOR

CANLI

Fenerbahçe Bright Osayi-Samuel transferini resmen açıkladı!

Fenerbahçe, QPR'dan Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 4 yıllık anlaşmaya vardığını açıkladı.

Fenerbahçe Bright Osayi-Samuel transferini resmen açıkladı!

Fenerbahçe Kulübü, Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varıldığını açıkladı.
Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, transfer ile ilgili ayrıntıların önümüzdeki günlerde duyurulacağı kaydedildi.

Fenerbahçe: "Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır. Transfer ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır."

8 TEKLİFİN İÇERİSİNDEN FENERBAHÇE

Osayi-Samuel ile Fenerbahçe dışında Celtic ve Rangers dahil 8 teklif olduğu ve Nijeryalı oyuncunun sarı lacivertli kulübün teklifini daha cazip bulduğu için tercih ettiği bilgisi verildi.

BU SEZON 21 MAÇTA 3 GOL 3 ASİST

23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, Blackpool altyapısından yetişti ve 2017'de QPR'a imza attı. Osayi-Samuel bu sezon Championship'te oynadığı 21 maçta 3 gol atıp 3 asist yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler