SPOR

CANLI

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu istifa etti iddiası

Fenerbahçe'de dün hareketli saatler yaşandı. Antrenmandan önce Samandıra'ya gelen sportif direktör Emre Belözoğlu'nun eşyalarını toplayıp, tesislerden ayrıldığı iddia edildi. Daha sonra kulübe gelen başkan Ali Koç'un Emre'yi istifadan vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi.

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu istifa etti iddiası

Fenerbahçe'de transfer döneminin yıldızı Emre Belözoğlu, yol ayrımında... Üst üste gelen kötü sonuçların ardından kulüpte yaşanan rahatsızlık ve Emre Belözoğlu ile teknik direktör Erol Bulut arasında huzursuzluk olduğu iddiaları uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu.

4504

Dün ise kulüpte çok hareketli saatler yaşandı. Sportif direktör Emre Belözoğlu tesislere gelerek, eşyalarını topladı ve tesislerden ayrıldı. Bu sırada Emre Belözoğlu'nun yanına giden Volkan Demirel, Selçuk Şahin ve diğer görevliler Belözoğlu'yla sohbet edip, olup biteni anlamaya çalıştılar. Tesislerden ayrılan Belözoğlu'nun idmanı da izlemediği öğrenildi.

47

İSTİFA HENÜZ RESMİYET KAZANMADI

Daha sonra tesislere gelen Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un, Emre Belözoğlu'yla görüştüğü ve genç yöneticiyi istifa kararından vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi. Bu yüzden de yaşanan gelişmelerle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Emre Belözoğlu'nun kararını değiştirmemesi durumunda Fenerbahçe yönetiminin bu görev için yeni bir isim arayışına gireceği belirtildi. Öte yandan yönetimin alınan başarısız sonuçların ardından futbolculara ceza verdiği bilgisinin de doğru olmadığı kaydedildi.

(AKŞAM)

FENERBAHÇE'DEN YALANLAMA

Fenerbahçe'de sportif direktör Emre Belözoğlu'nun istifa ettiği haberine sarı lacivertli kulüpten yalanlama geldi.

Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan Emre Belözoğlu fotoğraflı paylaşımda, "Sonuna kadar Fenerbahçe" ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu ise, "Asılsız haberlere itibar etmeyiniz" açıklamasında bulundu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler